Sport
gogle
Twórca: Multi Communications Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Multi Communications Sp. z o.o.

Wskazówki na aktywny dzień poza domem

Przebywanie w sporym mieście może mieć niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. W feworze obowiązków zaniedbujemy nas samych. Z tego powodu zaopiekuj się sobą i zorganizuj wypad w oddaleniu od zgiełku miasta.
siłownia
Twórca: Agnieszka Mieszczak
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Istotna rola fizycznej aktywności w życiu codziennym, w jaki sposób najlepiej wybrać rowerek treningowy.

Fizyczna aktywność ma bardzo duże znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Osoby żyjące aktywnie mogą się cieszyć znacznie lepszym zdrowiem, mniej chorują i mają lepsze nastawienie do życia. Nie bez znaczenia jest także wygląd - nawet w czasie normalnego spaceru można spalić pewną liczbę kalorii, pomagając jednocześnie w zachowaniu właściwej sylwetki.
konferencje
Twórca: Marcin Polak
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Informatyka - bez wątpienia jeden z najchętniej wybieranych kierunków wśród maturzystów

Na jaki kierunek się zapisać? Który zawód zagwarantuje mi stabilną przyszłość oraz dobrze płatną pracę? Czym powinienem się kierować?


Informatyka - bez wątpienia jeden z najchętniej wybieranych kierunków wśród maturzystów

Przywołane pytania rodzą się w głowie niejednego maturzysty stającego w obliczu niezwykle ważnej, a zarazem trudnej decyzji, która bardzo często może zaważyć na jego dalszych losach.
kamera
Twórca: BenQ
Podpatrzone na: BenQ

Wyczynowe kamerki instalowane na kask

W czasie sieciowych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych lubią dzielić się wrażeniami. Najlepszą metodą jest oczywiście sfilmowanie wyczynów i udostępnienie ich na portalu, który umożliwia wklejanie dowolnych rzeczy. Dobrze jest więc poprosić kolegę, by stał niedaleko z dobrą kamerą i sfilmował, kiedy serfujecie, wchodzicie na podniebne szczyty lub cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najkorzystniejszy obraz wyczynu da porządna kamera na kask. Z pewnością niejednokrotnie widziałeś nagrania wykonane tego gatunku sprzętem.
Bieżnia do biegania, sprzęt sportowy
Twórca: Sport-shop.pl
Podpatrzone na: Sport-shop.pl

Czy sklepy sportowe we Wrocławiu mogą zaoferować nam nadający się sprzęt do uprawiania aktywności?

Sport i rekreacja to bez wątpliwości imponujące narzędzie profilaktyki skutków siedzącego i stresogennego sposobu życia. Zapewniają nam relaks, podtrzymanie równowagi umysłowej, dostarczają wartościowej ikry, aktywizują i pobudzają rozkwit naszych uzdolnień i zdolności, są zdumiewające w szlifowaniu szlachetnych cech charakteru. Jednak do uprawiania którejkolwiek dyscypliny musimy wyekwipować się w zdatny sprzęt albo ubrania.
windsurfing
Twórca: sunriseOdyssey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gimbal do gopro mamy szansę kupić w różnych sklepach

Gimbal do gopro możemy kupić u producenta. Od czasu do czasu okazuje się być tak, że chcemy przymocować gdzieś naszą kamerę, ale jednocześnie chcemy, żeby pokazywała ona widok z różnych miejsc, aby nie rejestrowała wyłącznie jednego miejsca, lecz się obracała.
Twórca: Sport-shop.pl

Aktywny i niesłychanie wydajny plan treningowy triathlon

Jeśli interesuje Cię dyscyplina sportowa, którą jest triathlon i fantazjujesz o wystartowaniu w zawodach triathlonowych na dystansie sprint to przede wszystkim musisz się do tego istotnie dobrze przygotowywać. Niedobór przygotowywania lub też nieodpowiednie przygotowywanie może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne, ponieważ triathlon jest istotnie wymagającą sferą sportową.
motor
Twórca: aristar
Podpatrzone na: http://www.aristar.pl/

Są osoby, które z pasją do motocykli się rodzą, a u innych po prostu przychodzi taki dzień w życiu

Powszechnie twierdzi się, że jazda na motorze jest niebezpieczna. Pewnie to prawda, ale pasji nie da się oszukać.


Są osoby, które z pasją do motocykli się rodzą, a u innych po prostu przychodzi taki dzień w życiu

Niektórzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki albo po prostu mają w genach.
lato, sport, woda
Twórca: Midland
Podpatrzone na: Midland

Dyscypliny wodne są coraz to bardziej znane wśród młodzieży - kolonie zagraniczne

Współcześnie ludzie szukają rozmaitych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Niejednokrotnie wybierają sport, jaki w krótkim okresie staje się ich pasją i z dużym entuzjazmem ulepszają swoje umiejętności w danej dziedzinie. Przede wszystkim dotyczy to młodzieży, która wypatruje zajęcia, by wykorzystać energię i zainteresować się czymś angażującym.
www
Twórca: Diriye Amey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie można spożytkować kamery GoPro

Mała, ultralekka przenośna kamera cyfrowa, jaka notuje materiał w HD jak też którą w prosty sposób można przytwierdzić do hełmu - niby nic wielkiego
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.