Gospodarka
rozliczenia
Twórca: U.S. Department of Agriculture
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie są wymogi dla osób, które chcą pracować w księgowości? Co jest tu podstawą?

Niektóre osoby, jakie chciałyby pracować w zawodzie księgowego myślą sobie, jak to wygląda w praktyce? Czy trzeba mieć udokumentowane zakończenie jakiś kursów oraz szkoleń w tym kierunku, a może potrzebujemy stażu w księgowości? Jeśli faktycznie, to czy jest on koniecznie potrzebny i ile powinien wynosić?
Biały smartfon
Twórca: Maurizio Pesce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najbardziej nowoczesne urządzenia elektroniczne. Co je charakteryzuje i dlaczego są takie popularne?

Dzisiejszy świat jest bardzo szybki. Co jakiś czas następują jakieś nowe rzeczy, produkowane są innowacyjne akcesoria. Zwyczajny człowiek zwykle nie daje rady za tym wszystkim zdążyć, ponieważ wydarza się to bardzo szybko. Najmocniej jest to widoczne w sprzęcie elektronicznym, bo ta gałąź gospodarki rozwija się niezwykle prężnie.
transport i spedycja
Twórca: Jean-Pierre
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Spedycja i transport – podobieństwa i różnice

Pewnie wiele osób spotkało się z wyrażeniem spedycja. Występuje ono w zestawieniu z takimi wyrażeniami jak na przykład: przewóz czy logistyka. Spedycja to bowiem nic innego niż organizacja transportu oraz logistyki. Polega na zaprojektowaniu, koordynacji plus realizacji transportu danego materiału. Parają się nią w większości wypadków wyspecjalizowane firmy spedycyjne mające odpowiednie certyfikaty aparat przewozowy i wykwalifikowaną kadrę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.