Gospodarka
rozliczenia
Twórca: U.S. Department of Agriculture
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie są wymogi dla osób, które chcą pracować w księgowości? Co jest tu podstawą?

Niektóre osoby, jakie chcą pracować na stanowisku księgowego zastanawiają się, jak to wygląda w praktyce? Czy trzeba mieć udokumentowane ukończenie jakiś kursów i szkoleń w tym zakresie, a może potrzebujemy staż w księgowości? Jeżeli faktycznie, to czy jest on koniecznie potrzebny oraz ile musi wynosić?
Biały smartfon
Twórca: Maurizio Pesce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najbardziej nowoczesne urządzenia elektroniczne. Co je charakteryzuje i dlaczego są takie popularne?

Dzisiejszy świat jest bardzo szybki. Co jakiś czas dzieją się jakieś wyjątkowe rzeczy, powstają innowacyjne produkty. Zwykły człowiek zwykle nie może za tym wszystkim zdążyć, ponieważ dzieje się to bardzo szybko. Najmocniej jest to zauważalne w sprzęcie elektronicznym, bo ta dziedzina gospodarki rozwija się bardzo szybko.
transport i spedycja
Twórca: Jean-Pierre
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Spedycja i transport – podobieństwa i różnice

Pewnie wiele osób spotkało się z wyrażeniem spedycja. Występuje ono w zestawieniu z takimi wyrażeniami jak na przykład: przewóz czy logistyka. Spedycja to bowiem nic innego niż organizacja transportu oraz logistyki. Polega na zaprojektowaniu, koordynacji plus realizacji transportu danego materiału. Parają się nią w większości wypadków wyspecjalizowane firmy spedycyjne mające odpowiednie certyfikaty aparat przewozowy i wykwalifikowaną kadrę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.