Filmy
Dysk Iomega eGo Mac Edition
Twórca: Iomega
Podpatrzone na: Iomega

W jaki sposób wybrać dobrego fotografika na wesele i ślub?

Jeśli właśnie rozpatrujecie możliwość współpracy z profesjonalnym fotografikiem, którego zadaniem byłoby przeprowadzenie wyjątkowego reportażu ze ślubnych uroczystości oraz weselnego przyjęcia, to musicie poznać parę cennych rad.
kamera
Twórca: BenQ
Podpatrzone na: BenQ

Wyczynowe kamerki instalowane na kask

W czasie sieciowych technologii ludzie, którzy są zwolennikami sportów ekstremalnych uwielbiają dzielić się doświadczeniami. Popularną metodą jest rzecz jasna sfilmowanie wyczynów i wstawienie ich na Youtubie, który umożliwia wklejanie dowolnych treści filmowych. Dobrze jest stąd poprosić kolegę, by stanął niedaleko z porządną kamerą i uchwycił, kiedy serfujecie, wchodzicie na wysokie szczyty lub cokolwiek innego czynicie. Jednakże najkorzystniejszy obraz doświadczeń da porządna kamera na kask. Bez wątpienia wielokrotnie widziałeś nagrania robione tego typu sprzętem.

uprawiasz dyscypliny ekstremalne? Spraw sobie kamerę sportową!

Obecnie coraz większa liczba ludzi uprawia sport. Są to różnego typu dyscypliny indywidualne lub drużynowe. W przypadku sportów indywidualnych występuje chęć albo konieczność dokładnego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność pojawia się przykładowo w sytuacji transmisji telewizyjnych. Widzowie takich transmisji często zastanawiają się, w jaki sposób przekazywany jest obraz przykładowo z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nóg skoczka narciarskiego. Zdziwienie budzą także czasami nagrania, gdzie występuje widok z powietrza, a do tego ze zbyt niewielkiej odległości jak na samolot czy śmigłowiec. Sekret takich obrazów znajduje się w specjalistycznej technologii. Nowoczesny sprzęt do rejestrowania wideo posiada bowiem aktualnie wielkie możliwości. Filmy tworzone są w takich warunkach i okolicznościach, jakie jeszcze parę lat temu stanowiły przeszkodę nie do pokonania.
nvidia quadro 2000
Twórca: Verbatim
Podpatrzone na: Verbatim

Czy spoglądaliśmy jak działa karta nvidia quadro?

Żebyśmy mieli sposobność grać czy oglądać filmiki na swoim komputerze, niezbędne będą w nim odpowiednie części, które będą zamontowane i które będą wspierały jego działanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.