Kamery
Mała kamera
Twórca: Robert Scoble
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nim kupisz sprzęt elektroniczny - sprawdź rankingi i testy produktu

Nim kupimy jakiś sprzęt elektroniczny, z pewnością winniśmy wcześniej sprawdzić jego, dane parametry techniczne, a także opis działania. W Sieci szeroką popularnością cieszą się w dzisiejszych czasach rankingi i testy towarów, gdyż zawierają one niezmiernie dokładny opis towaru i jego funkcji. Dzięki temu możemy dowiedzieć się czy intrygujące nas kamery samochodowe czy też głośniki przenośne do telefonu istotnie są godne zakupu.
sigma 18-200
Twórca: TRANSCEND
Podpatrzone na: TRANSCEND

Jaki wybrać aparat fotograficzny na urlop?

Aparat cyfrowy na wczasy. To prawdopodobnie najczęściej nabywana – prócz samych ofert wakacyjnych w biurze podróży – rzecz zaraz przed wyjazdem na letni odpoczynek.


Jaki wybrać aparat fotograficzny na urlop?

Jak go wybrać? Na co kierować uwagę? Jakie cechy musi mieć doskonały, aparat wakacyjny? Jesteś dyletantem i zupełnie nie wiesz o co w tej fotografii chodzi? Nie masz pojęcia co to jest przysłona, czas naświetlania? I z tego powodu odrzucasz cały sprzęt, jaki ma cokolwiek więcej poza funkcją „krajobraz”, „zdjęcia nocne? Błąd! Wybierz aparat, który pozwoli Ci się rozwijać, myśleć w trakcie fotografowania.
Nowe dyski SSD TRANSCEND-a
Twórca: TRANSCEND
Podpatrzone na: TRANSCEND

Zakupowy poradnik: Wszystko, co należy wiedzieć o dronach

Te współczesne latawce mogą kosztować od paruset złotych do parudziesięciu tysięcy. Odróżniają się zastosowaniem, wykorzystanymi technologiami jak też jakością.


Zakupowy poradnik: Wszystko, co należy wiedzieć o dronach

Przyjrzyjmy się najciekawszym modelom, zanim zdecydujemy, który będzie dla nas najlepszy.
kamera sportowa GoPro
Twórca: John Biehler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przekonaj się który aparat polecają fachowcy

Dobry aparat fotograficzny to sprzęt, który często okazuje się użyteczny w codziennym życiu. To dzięki niemu upamiętniamy rozmaite wydarzenia i zachowujemy teraźniejsze chwile. Dlatego też należy przy tego typu zakupach kierować się rozsądkiem, a niekoniecznie emocjami. Aparaty bywają bardzo różnorodne i pełnią rozmaite funkcje, dlatego też pozyskanie choćby podstawowych informacji o ich parametrach może pochłonąć sporo czasu.
kamera
Twórca: BenQ
Podpatrzone na: BenQ

Wyczynowe kamerki instalowane na kask

W czasie sieciowych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych lubią dzielić się wrażeniami. Najlepszą metodą jest oczywiście sfilmowanie wyczynów i udostępnienie ich na portalu, który umożliwia wklejanie dowolnych rzeczy. Dobrze jest więc poprosić kolegę, by stał niedaleko z dobrą kamerą i sfilmował, kiedy serfujecie, wchodzicie na podniebne szczyty lub cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najkorzystniejszy obraz wyczynu da porządna kamera na kask. Z pewnością niejednokrotnie widziałeś nagrania wykonane tego gatunku sprzętem.
kamery przemysłowe

Kiedy należy zamontować monitoring?

Bardzo często pojawia się temat ochrony prywatności, a także możliwościach zwiększania bezpieczeństwa zarówno w naszych mieszkaniach prywatnych, jak też przestrzeniach publicznych oraz przemysłowych. Wiele polskich miast posiada już teraz monitoring w najczęściej odwiedzanych miejscach, przede wszystkim przy deptakach, dworcach itd. Monitoring przemysłowy pojawia się także w dużych zakładach pracy, jak również na firmowych posesjach, parkingach, sklepach, centrach handlowych lub parkach.

Nowoczesne gadżety dla śledczych i detektywów

W przeszłości odnalezienie przestępcy było zdecydowanie trudniejsze niż dziś. Współcześni technicy policyjni dysponują bowiem na tyle funkcjonalnym sprzętem, że mają możliwość ustalić tożsamość chociażby na podstawie włosów lub strzępów skóry. Co więcej, poszukiwania usprawnia posiadanie komputerowej kartoteki przestępców
.
mieszkanie - rzut
Twórca: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Zdjęcia z góry czy ujęcia kamerą z góry, dają zupełnie inny obraz danego obiektu, niż te wykonywane standardowo

Jednym z hobby które możemy mieć jest oczywiście fotografowanie i filmowanie okolicznej przyrody bądź różnych innych obiektów, które najbardziej chcielibyśmy utrwalić.
dron
Twórca: Dave Lauretti
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kamery sportowe są specjalnie wzmacniane

Sporty ekstremalne radują się dużo większym zainteresowaniem, zatem zjawia się coraz więcej jednostek, które chcą zarejestrować swoje wyczyny oraz później pochwalić się nimi przed innymi. Dlatego dużo większą modą radują się kamery sportowe, które mocowane okazują się być do kasków oraz które nagrywają wszystkie akrobacje. Co nieprawdopodobne to fakt, że te kamery są odpowiednio wzmacniane, a zatem nawet przy wywróceniu się nic złego nie powinno się z nimi stać, a dzięki takiemu sposobowi mocowania, osoby oglądające film będą miały wrażenie, że same robiły te wszystkie wyczyny. To właśnie powoduje, że znacznie więcej osób kupuje takie kamery oraz używa z nich w czasie uprawiania sportu, dzięki czemu później posiadają niesamowitą pamiątkę z własnych wyczynów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.