Silniki
silnik

Chłodnica w samochodach

Posiadanie swego auta to dla mnóstwa osób na pewno spora wygoda. Wysoce potrafi to ułatwić dużo codziennych spraw – dla przykładu dojazd do pracy bądź dalsze wakacje , a także rozmaite sytuacje, kiedy wysoce niebagatelny jest czas.
samochód z nawigacją

Pasja do samochodów

Ogrom osób interesuje się motoryzacją. Jednak tak naprawdę motoryzacja to o wiele więcej aniżeli jedynie kilka informacji związanych z naszym autem. Oczywiście nie wszyscy są w stanie wiedzieć o każdej nowince motoryzacyjnej, jednak, jeśli chcielibyśmy być uznawani znawców w tym temacie, to powinniśmy się postarać.
akumulator modelarski

Wspaniały pomysł na hobby, a może kosztowne zabawki dla bogatych, czyli kilka słów o modelarstwie rc

Modelarstwo rc, tzn. modele, które są sterowane zdalnie za pomocą fal elektromagnetycznych. Któż z nas będąc małym dzieckiem nie śnił o tym, żeby mieć niewielki model wyścigówki ze zdalnym sterowaniem?
silnik samochodu
Twórca: F. D. Richards
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jakich urządzeniach wykorzystuje się aktualnie elektryczne silniki, jakie są ich główne odmiany i rodzaje.

Elektryczne silniki są jednymi z najczęściej stosowanych urządzeń korzystających z tego medium. W praktyce stosuje się je w większości sprzętów AGD, w samochodach a nawet sprzęcie komputerowym, nie mówiąc już o tym, jak dużo używa ich przemysł. Za pomocą silników różnego rodzaju linie produkcyjne, urządzenia oraz maszyny, i trudno obecnie by było wyobrazić sobie nowoczesny przemysł bez tych sprzętów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.