Plakat
Billboard
Twórca: FaceMePLS
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Billboardy nie tylko przyciągają spojrzenie klientów, również gwarantują wytrzymałość i trwałość na wszelkie warunki pogodowe

Billboardy lub telebimy od zawsze są nośnikami reklamowymi bądź przekazującymi promocje. Billboardy także służą do rozgłaszania bieżących wiadomości, między innymi dotyczących wyborów albo krajowych wydarzeń.
reklama w mieście
Twórca: ING Group
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Marketing outdoorowy - skuteczny komunikat

Masowa. Atrakcyjna i przystępna. Efektywna. Najlepsza wielkoformatowa - reklama outdoorowa. Masowość to atuty reklamy outdoorowej. Outdoor może być kierowany naraz do konkretnych grup odbiorców, jak ma to miejsce w innych mediach. Wspaniale sprawdza się w dużych miejscowościach. Najogromniejszą grupą odbiorców outdoorowych kampanii są osoby mobilne, dynamiczni, z potencjałem nabywczym, którzy dużą część swojego czasu spędzają przemieszczając się w przestrzeni miejskiej.
zabawa - landszaft
Twórca: PSIORTAL .pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Reklama outdoorowa to obecnie nie tylko billboardy – jak zorganizować kampanię z jej udziałem?

Reklamowanie produktów czy usług obecnie już nikogo nie dziwi. Reklama notabene nie jest osiągnięciem współczesności. Wręcz przeciwnie, jest zauważalna w życiu człowieka w zasadzie od starożytności i na przestrzeni lat jedynie się rozwija.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.