PRacownik
Dolar amerykański
Twórca: Sony
Podpatrzone na: Sony


Aktualnie firmy chciałyby trafiać do masowej grupy odbiorców – nie tylko klientów, ale również potencjalnych kandydatów do pracy, czy partnerów biznesowych.

Dzisiaj firmy muszą dużą część nakładów – nie tylko finansowych, wydawać na promocję. W praktyce często taka reklama, ma trafiać już nie tylko do klientów, ale także do potencjalnych przyszłych PRacowników, czy partnerów biznesowych.
Iphone 4
Twórca: SpeakingLatino.com
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym jest polityka zatrudnienia? Jakie spełnia zadania?

Sytuacja rynku pracowniczego ciągle ulega zmianie. Zależy to od różnych czynników, chociażby od polityki zatrudnienia. Jak można ją opisać? Za jakie rzeczy jest odpowiedzialna?
kreacja
Twórca: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czemu korzystnie inwestować w co-paking? Co za tą sprawą zyskujemy? Na jakie profity możemy liczyć?

Coraz bardziej popularna usługa to co-paking, co oznacza pojęcie, jakie oznacza usługi pakowania, przepakowywania jak i wymiany opakowań. Bardzo często korzystają z nich przedsiębiorcy, gdyż ważny jest estetyczny wygląd oferowanych produktów.
Firma sprzątająca
Twórca: Sidolux Crystal
Podpatrzone na: Sidolux Crystal

Jakim sposobem odpowiednio załatwić sprzątanie swojego lokalu, wybór firmy która się będzie zajmować takimi usługami.

W biurach i urzędach coraz popularniejsze jest zlecanie usług związanych ze sprzątaniem. Przy małych firmach jest to całkowicie oczywiste, bo w końcu nikt nie zatrudni kogoś na etat, a namawianie do tego swoich pracowników również nie jest najlepszym pomysłem. Ale rozwiązanie tego typu będzie się sprawdzać także w przypadku dużych instytucji oraz firm, choć wielu osobom wydaje się, że będzie całkowicie inaczej.
Transport i logistyka
Twórca: Luke Lawreszuk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W niejednej korporacji nadzwyczaj ważne są osoby trudzące się doradztwem logistycznym oraz zarządzaniem zmianą, ponieważ to one są współodpowiedzialne za każdy sukces

W zasadzie każdy przedsiębiorca winien być otoczony ludźmi doświadczonymi , a także specjalizującymi się w określonej dziedzinie. Dlatego rekrutacja na każde stanowisko winna być przeprowadzana rzetelnie i dokładnie, aby w późniejszym czasie nie okazało się, że pracownik nie spełnia naszych oczekiwań.
Linux

Czym są Virtual Data Room, czyli wirtualne pokoje danych?

Datapoint Virtual Data Room jest to dzisiejsze podejście informatyczne do obsługiwania różnych transakcji.


Czym są Virtual Data Room, czyli wirtualne pokoje danych?

Oprogramowanie to poświęcane jest małym i średnim przedsiębiorstwom oraz usprawnia tradycyjne badanie Due Diligence, innymi słowy działania mające na celu zebranie jak największej liczby informacji o konkretnej inwestycji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.