Motosporty zawsze w modzie
filmy motywacyjne
Twórca: Anders Eriksson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pora na wzmocnienie masy mięśniowej. Co wpływa na motywację sportowców?

Wszyscy, którzy systematycznie uprawiają sporty, niewątpliwie mają świadomość, jak ogromne znaczenie ma właściwa motywacja i systematyczne ćwiczenia. Choć samo zainteresowanie dyscyplinami sportowymi świadczy o naszym bardzo dużym zaangażowaniu, powinniśmy zastanowić się co jeszcze może wpłynąć na skuteczność ćwiczeń. Sądząc po rezultatach, jakie osiągają sportowcy, zdecydowanie powinniśmy wziąć przykład z kulturystów, którzy wyróżniają się wielką aktywnością fizyczną.
kitesurfing
Twórca: C Watts
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co niezbędne jest do cieszenia się niektórymi sportami wodnymi? Co należy robić?

Wiele osób lubi spędzać czas nad wodą i oddawać się różnym związanym z tym rozrywkom. Niektóre z nich nie wymagają żadnego doświadczenia, jednakże w wielu przypadkach potrzebny będzie nam kurs na sternika motorowodnego Poznań, jaki umożliwi nam przeprowadzanie wszelkich czynności i oddawanie się lubianym zajęciom bez wsparcia uprawionych do tego osób. By zdobyć patent sternika motorowodnego, wymagane jest uzyskanie właściwych umiejętności i przyswojenie sobie wiedzy koniecznej do tego, byśmy na wodzie zagwarantowali bezpieczeństwo sobie i innym osobom.
Sylwester 2012/2013
Podpatrzone na: ruszajwpolske.pl
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Twórca: Highland
Podpatrzone na: Sport-Shop.pl

Na które kijki nordic walking warto się zdecydować?

Bardzo modny dziś sport, jakim jest nordic walking, znajduje wciąż większą grupę zwolenników. Zanim zacznie się właściwy trening, należy zatroszczyć się o właściwe kije nordic walking. Bez właściwego sprzętu nie da się uprawiać tej dyscypliny. Jest to szczególnie ciekawa oraz przyjemna forma rekreacji oraz wypoczynku w jednym. Wybierając odpowiedniej długości kije, należy zwrócić uwagę na ich jakość. Ten poruszający wszystkie partie mięśni sport potrafi uzależnić!
kung fu
Twórca: Michael Cannon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym jest kung-fu? Czy właśnie tym, co znane jest z filmów? Tak naprawdę nie, ponieważ to bardziej skomplikowane

W drugiej połowie dwudziestego wieku w krajach Zachodu zaczęto nazywać kung-fu chińskimi sztukami walki. Co ciekawe jednakże, w Chinach zaś określa się je innym określeniem - wushu. Dodatkowo, zakres jej wykorzystywania nie pokrywa się ze zwyczajowym zakresem użycia tego terminu na Zachodzie.
lekarz
Twórca: Phalinn Ooi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ortopeda pomoże nam w zwyrodnieniach stawów

Czy sportowcy mają najlepszych doktorów?

Ortopeda pomoże nam w zwyrodnieniach stawów

Nie zawsze przykładamy uwagę na własne zdrowie, dopóki nie zaczyna się z nim robić coś niedobrego. Dlatego właśnie musimy wiedzieć, do kogo musimy się wybrać, jeżeli zaczyna nas boleć ręka, lub noga. Co więcej powinniśmy mieć tutaj zaufanego doktora, który spokojnie będzie w stanie nam wszystko objaśnić. Identycznie sprawdzonych lekarzy muszą mieć sportowcy, tak by posiadali gwarancję, że ciągle będą w stanie przyjść im z pomocą, jeśli będą ulegać jakiejś kontuzji.
kitesurfing
Twórca: Erkki Nokso-Koivisto
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kitesurfing jako najmodniejszy sport wodny w Jastarni i na świecie

Aktualnie sporty wodne nadzwyczaj się rozwijają, już dzisiaj możemy wyróżnić co najmniej kilka bardzo popularnych odmian surfingu oraz windsurfingu. Jednym z nich jest kitesurfing. Jest on lekko analogiczny do przytoczonych pierwej przez nas sportów, jednak różni się innym prowadzeniem deski, mało tego kitesurfer posiada przypiętą specjalną uprząż, jaka utrzymuje latawiec konieczny do poruszania deski.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Twórca: Midland
Podpatrzone na: Midland

Kiedy jest odpowiedni okres na nabycie spodni do snowboardu?

Góry od zawsze łączone są ze sportami zimowymi, masowo zwabiają miłośników przeróżnych sportów. Każdy chce się przyuczyć jeździć na nartach czy desce snowbordowej. Tymczasem sam zapał nie wystarczy, bo najważniejszy jest dobrze dobrany strój oraz urządzenia.
mężczyzna ćwiczący brzuszki
Twórca: Butz.2013
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie troszczyć się o kondycję fizyczną?

Z USA przyszła do nas - razem z produkcją kinematograficzną - moda i na zdrowy tryb życia, co jest nieco osobliwe jeśli się weźmie pod uwagę statystyki tyczące się problemu otyłości w tamtym kraju. Taki paradoks. Buduje się przeto i u nas hale gimnastyczne, powierzchnie do treningu modnie zwanych fitness clubami. Troszczymy się zatem o formę. Jest to ze wszech miar korzystne zjawisko.
konie
Podpatrzone na: flickr.com

Wczasy na koniu - obozy konne dla najmłodszych i młodzieży

Jazda konna to zachwycające hobby i modna dyscyplina sportowa. Wielu rodziców chętnie zapisuje swoje dzieci na naukę jazdy konnej, jest to niewątpliwie znacznie lepszy sposób na spędzanie wolnego czasu, niż ciągłe siedzenie przed pecetem bądź telewizorem.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.