Motosporty zawsze w modzie
stykówka - sport
Twórca: Ordiziako Jakintza Ikastola
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio przygotować się można na uprawianie różnych sportów, jakie plusy mają odżywki dla sportowców.

Aktywność sportowa jest bardzo potrzebna wszystkim. Dzięki temu przede wszystkim wzmacnia się całe ciało, mięśnie stają się silniejsze, a płuca pojemniejsze.
Rafting po rzece
Twórca: JeffWicklein
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rafting to niebanalna zmiana dla sportów rekreacyjnych

Czasem zdarza się, że odpuszczamy sobie jakiś sport tylko dlatego, iż uznajemy go za ryzykowny i przeznaczony dla osób z ponadprzeciętną sprawnością. Tak naprawdę jednak wystarczy wybrać odpowiednie miejsce, by sport ekstremalny przeistoczył się w rozrywkę dla całej rodziny.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Twórca: adidas
Podpatrzone na: adidas

Podstawowe informacje o graniu w tenisa ziemnego - jak odpowiednio wybrać sprzęt i gdzie go zakupić.

Jednym z najpopularniejszych sportów, zarówno przyciągających oglądających przed ekrany telewizorów, jak również sportowców do jego ćwiczenia, jest tenis. Zasada tej gry jest niezwykle prosta - po prostu trzeba przebijać niedużą piłkę na stronę drugiego gracza tak, żeby mu uniemożliwić jej odebranie.
konie
Twórca: Jean-Pierre
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obozy konne na Mazurach to świetna zabawa, urocze wakacje czy też pełen energii odpoczynek

Obozy jeździeckie to doskonała zabawa dla każdego. Nie tylko dla młodzieży, ale też ludzi dorosłych. Jest możliwość szkolić się jazdy na siodle, ale także uczestniczyć w zajęciach praktycznych dotyczących dziennej pielęgnacji koni.
wakeboard
Twórca: mrgreen09
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Twoje dziecko to "żywe srebro"

Masz wrażenie, iż ciągle żyje w biegu i nie zatrzymuje się ani na moment. Co jakiś czas chce za to następnych sprzętów, które inne dzieci na podwórku posiadają.
humor
Twórca: Stegu
Podpatrzone na: Stegu

Warunki odpowiedniego treningu oraz zdrowej diety przeznaczonej dla sportowców

Każdy kulturysta powinien zostać świadomy tego, że jedynie pełne zastosowanie się przez niego do zasad przewidzianej dla siebie diety oraz wykonywanie regularnych ćwiczeń fizycznych pozwoli mu na nabieranie masy mięśniowej. Dlatego należy wiedzieć, że nawet trening przedramion musi zostać wykonywany zgodnie z zaleceniami trenera.


Warunki odpowiedniego treningu oraz zdrowej diety przeznaczonej dla sportowców

Jedynie wtedy jest on w pełni skuteczny, a także bezpieczny dla kulturysty.
rolki
Twórca: Shawn Gay
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak utrzymać kondycję przez cały czas? Co można robić w lato i zimę? Jakie aktywności są polecane?

Powinniśmy być aktywni, żeby korzystniej się czuć i lepiej wyglądać. Co najistotniejsze, powinniśmy być aktywni nie tylko w okresie letnim i wiosennym, ale także w okresie zimowym.
wycieczka w góry
Twórca: wisley
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W sytuacji, gdy zamierzasz spędzić urlop na obozie w lesie lub w górach, powinieneś się do tego właściwie przygotować

Coraz liczniejsza grupa osób decyduje się spędzać czas na świeżym powietrzu, organizując sobie odpoczynek. Biorą udział w licznych obozach oraz zlotach, na których spotykają się fascynaci rozrywek outdoorowych. Powinno się pomyśleć o tym, że do takich spotkań oraz wypraw trzeba się odpowiednio przyszykować, w równym stopniu pod względem odzieży, jak również akcesoriów. Wszystko co w tego rodzaju wyprawach okazuje się konieczne, znajdziemy w sklepach z militariami, jak także w niektórych sklepikach z wyposażeniem sportowym.
siłownia
Podpatrzone na: http://www.sport-shop.pl/

Indoor cycling - skuteczny trening

Jeśli podczas tradycyjnego fitnessu plączą Ci się nogi, a od joggingu bolą stawy, mamy idealną propozycję: trening indoor cycling. Podczas jednej sesji możesz spalić nawet tysiąc kalorii, a regularne treningi wyrzeźbią i ujędrnią ciało w zaskakująco krótkim czasie. Indoor cycling to intensywny trening cardio, któremu towarzyszy ekspresowe spalanie tkanki tłuszczowej. Motywacji w walce o zgrabną sylwetkę dodaje rytmiczna muzyka i mobilizujące okrzyki instruktora.
kajaki do wynajęcia
Twórca: vastateparksstaff
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kajaki – typ aktywności fizycznej, który jest też świetną zabawą zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

W dzisiejszych czasach w porównaniu z poprzednimi latami jednostki o wiele bardziej zwracają uwagę na własne zdrowie. Uważniej się przypatrują własnemu organizmowi oraz szybciej reagują na różnorakie dochodzące w nim zmiany. Dzięki czemu prędzej można odkryć oraz zwalczyć różne zaburzenia.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.