Motosporty zawsze w modzie
kitesurfing
Twórca: Erkki Nokso-Koivisto
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kitesurfing jako najmodniejszy sport wodny w Jastarni i na świecie

Obecnie sporty wodne bardzo się rozwijają, już dzisiaj możemy wyróżnić co najmniej kilka niezmiernie atrakcyjnych odmian surfingu i windsurfingu. Jednym z nich jest kitesurfing. Jest on trochę analogiczny do przytoczonych najpierw przez nas sportów, niemniej różni się innym prowadzeniem deski, co więcej kitesurfer posiada przypiętą specjalną uprząż, która utrzymuje latawiec nieodzowny do napędzania deski.
smukła sylwetka
Twórca: stevetulk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najlepsze, ponieważ najefektywniejsze drogi odchudzania – zdanie samych pań

W każdym z nas w rzeczywistości drzemią spore pokłady silnej woli. Powinno się je tylko w sobie stopniowo odkrywać, natomiast bez wątpienia uda się je dostrzec. Dostępne dziś na rynku krajowym suplementy diety dla kobiet to efekt wieloletnich badań nad ich bezpieczeństwem. Wykluczone musiały zostać wszelkie skutki uboczne wiążące się ze stosowaniem suplementacji. Wybierając wypróbowane pomoce w diecie oraz ogólnym odchudzaniu rekomendowane jest wcześniejsze skonsultowanie się ze specjalistą
.
Twórca: Sport-shop.pl

Aktywny i niesłychanie wydajny plan treningowy triathlon

Jeżeli intryguje Cię dziedzina sportowa, jaką jest triathlon i fantazjujesz o wystartowaniu w zawodach triathlonowych na dystansie sprint to przede wszystkim musisz się do tego faktycznie dobrze przygotować. Niedobór przygotowywania bądź też nieodpowiednie przygotowywanie może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne, bowiem triathlon jest istotnie wymagającą dyscypliną sportową.
filmy motywacyjne
Twórca: Anders Eriksson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pora na wzmocnienie masy mięśniowej. Co wpływa na motywację sportowców?

Wszystkie osoby, które regularnie uprawiają sporty, bez wątpienia zdają sobie sprawę, jak poważne znaczenie ma właściwa motywacja oraz regularne ćwiczenia. Chociaż samo zainteresowanie sportem świadczy o naszym ogromnym zaangażowaniu, powinniśmy zastanowić się co jeszcze potrafi wpłynąć na efektywność ćwiczeń. Biorąc pod uwagę efekty, które osiągają sportowcy, niewątpliwie należy brać przykład z kulturystów, jacy wyróżniają się wielką aktywnością fizyczną.
Plecak rowerowy
Twórca: Alberto Ziveri
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na rower warto wziąć najlepszy plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Powinieneś zwrócić uwagę na kilka czynników

No i zaczął się sezon na rower. Można stwierdzić: w końcu! W końcu wyszło słońce i wyższe temperatury. Nareszcie można planować dłuższe i krótsze wyprawy, a co najważniejsze nic nie wadzi, aby jeździć, gdzie tylko pragniemy. Żeby jednak wybrać się na taką rowerową wycieczkę musimy się odpowiednio przygotować.
mężczyzna ćwiczący brzuszki
Twórca: Butz.2013
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie troszczyć się o kondycję fizyczną?

Ze Stanów Zjednoczonych przyszła do nas - wraz z wytwórczością filmową - popularność i na zdrowy tryb życia, co jest troszkę paradoksalne jeśli się weźmie pod uwagę statystyki tyczące się kwestii otyłości w tamtym państwie. Taka pozorna sprzeczność. Buduje się przeto i u nas sale gimnastyczne, powierzchnie do treningu modnie zwanych fitness klubami. Dbamy więc o tężyznę. Jest to bardzo korzystne zjawisko.
kulturysta
Twórca: Kasey Eriksen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Stosowanie sterydów, a bezpieczeństwo życia - dyskusje na temat anabolików

W czasach kultu ciała, wiele ludzi decyduje się na używanie tzw. anabolików, które mają na celu zwiększenie osiągnięcia doskonałej sylwetki. Jest dużo sporów wokół tego tematu, gdyż sterydy to też leki. Ilustracją jest tu specyfik o nazwie Winstrol. Nazwa handlowa sterydu anabolicznego to Stanozolol. Obecnie jest najbardziej powszechnym środkiem dopingującym w otoczeniu sportowców. Powszechnie wiadomo, że środek ten jest szkodliwy, stąd kontrowersyjność jego zażywania przez kulturystów.
wycieczka w góry
Twórca: wisley
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W sytuacji, gdy zamierzasz spędzić urlop na obozie w lesie lub w górach, powinieneś się do tego właściwie przygotować

Coraz liczniejsza grupa osób decyduje się spędzać czas na świeżym powietrzu, organizując sobie wypoczynek. Biorą udział w różnych obozach oraz zlotach, na których spotykają się amatorzy rozrywek outdoorowych. Należy pomyśleć o tym, że do podobnych spotkań i wypraw trzeba się dobrze przyszykować, w równym stopniu pod względem odzieży, jak także akcesoriów. Wszystko co w podobnych sytuacjach okazuje się konieczne, odnajdziemy w sklepach z militariami, jak również w niektórych sklepikach sportowych.
kung fu
Twórca: Michael Cannon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym jest kung-fu? Czy właśnie tym, co znane jest z filmów? Tak naprawdę nie, ponieważ to bardziej skomplikowane

W drugiej połowie dwudziestego wieku w krajach Europy Zachodniej rozpoczęto nazywać kung-fu chińskimi sztukami walki. Co interesujące jednak, w samych Chinach natomiast określa się je innym terminem - wushu. Co więcej, zakres jej wykorzystywania nie łączy się z normalnym zakresem użycia tego terminu na Zachodzie.
wakeboard
Twórca: mrgreen09
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Twoje dziecko to "żywe srebro"

Odnosisz wrażenie, iż cały czas żyje w biegu i nie zatrzymuje się ani na sekundę. Co jakiś czas domaga się za to następnych sprzętów, które inne dzieci na podwórku posiadają.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.