Co powiesz na nowy samochód?
mechanik samochodowy

Czas na zmianę opon

Coraz częściej wyglądające zza chmur słońce, plusowe temperatury na zewnątrz – wiosna nadchodzi. Opony zimowe dobrze sprawują się w białej aurze, lecz w cieplejszych miesiącach bardziej mogą uprzykrzyć życie kierowcy niż dać mu pewność w prowadzeniu auta. Ponadto opony zimowe łatwiej się zużywają albowiem większe są opory tłoczenia. Czas więc zacząć myśleć o ich zmianie.
biały volkswagen
Twórca: holding graz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zmiana płynu w chłodnicy samochodu – zobowiązanie wszystkich kierowców.

Wszyscy bardzo dobrze wiedzą, jak bardzo ważne jest dbanie o stan techniczny auta. Jednym z ważnych podzespołów okazuje się być układ chłodzący.
Wynajem busów
Twórca: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Jak jeździć po kraju i Europie

Czasem potrzebujemy przetransportować dużą liczbę osób z punktu do punktu, np. w czasie wesela. Mamy wówczas nie lada problem. Rozwiązać możemy go klasycznie albo nowocześnie to znaczy znaleźć wśród znajomych kierowców którzy zgodzą się na transport weselników niezmotoryzowanych.
ciągnik
Twórca: dailyinvention
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie zamówić części do maszyn rolniczych? Sprawdź, czy dostaniesz je w sieci

Każdy gospodarz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że częste używanie maszyn skutkuje szybszym zużywaniem się. Niestety nie za każdym razem jest opcja na to, by urządzenie zastąpić drugim lub pewne prace przenieść na późniejszy termin. Skutkiem nadaktywnego używania maszyn gospodarskich często są przeróżnego typu drobne usterki oraz poważne awarie. Kończą się one zwykle konieczności zakupu kilku nowych elementów, które na nieszczęście nie są nader tanie. Gdzie szukać najlepszych części do urządzeń gospodarskich?
części do wózków widłowych jungheinrich
Twórca: Michal Goszczynski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W każdym ogromnym składzie i w wielu hipermarketach potrzebne są wózki widłowe - bez nich praca byłaby bardzo trudna i czasochłonna

W ogromnych magazynach, gdzie towary są poukładane na pułkach aż do samego stropu, ciężko wyobrazić sobie, aby ktoś musiał wyjmować i przekładać towar ręcznie.
samochód
Twórca: Daniel Jolivet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Auta ciężarowe - niezbędny aspekt rozwoju handlu i spedycji

Rozwój firm spedycyjnych jest niezmiernie duży i pozytywnie wpływa na nawiązywanie kontaktów sprzedażowych. Spedycja jest branżą, której prawidłowe działanie czuje się w każdej dziedzinie funkcjonowania.
wnętrze samochodu
Twórca: SMADE|MEDIA Galleria
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dywaniki gumowe do aut sprawdzają się najlepiej

Gdy zależy nam na tym, by samochód świetnie się prezentował należy o niego dbać. Istotne jest, żeby pomyśleć o tym, jak dbać o czystość we wnętrzu auta. Bo jak wiadomo, gdy chodzi o czyste auto z zewnątrz, to musimy jedynie pojechać na myjnię. Jednak, jeżeli chcemy, by wnętrze naszego pojazdu też dobrze się prezentowało, to wizyta na myjni nie okaże się wystarczająca. Powinniśmy samodzielnie sprzątać. Warto też wziąć pod uwagę to, by kupić dywaniki gumowe citroen, jeżeli to akurat jest nasz model auta. Dywaniki gumowe będą perfekcyjnym rozwiązaniem.
tir
Twórca: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Czym trzeba się kierować w czasie poszukiwania zadowalającego samochodu ciężarowego?

Dzisiaj transport ma ogromne znaczenie. Z jakiego powodu? Firmy pragną poszerzać rynek zbytu swoich artykułów oraz usług, wobec tego potrzebują możliwie jak najlepiej rozbudowanej siatki transportowej. Na szczęście, jej zorganizowanie nie jest już takie problematyczne, ponieważ do dyspozycji ma się nowoczesne kompleksy magazynowe oraz o wiele lepsze drogi, w tym autostrady pozwalające na sprawne przemieszczanie się. Oczywiście, podstawową kwestią jest wybranie sprawnych samochodów, przede wszystkim ciężarowych. Czym należy się kierować w czasie ich wybierania? Które kwestie trzeba mieć przede wszystkim na uwadze?
reklama zewnętrzna - billboard
Twórca: David Barrie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na jakiego typu okazje wypożyczamy pojazdy osobowe, czyli komfortowe limuzyny bądź popularne ople, a w jakich okolicznościach poszukujemy aut dostawczych

Chociaż fakt posiadania fiata już dawno przestał być zbytkiem, to i teraz zdarzają się takie okoliczności, w których szukamy auta do wynajęcia na kilka godzin lub dni. I w takich momentach na myśl przychodzi nam zazwyczaj sąsiednia wypożyczalnia samochodów. Jeżeli zapytalibyśmy przypadkowego przechodnia, kto decyduje się na wypożyczenie osobówki, to z dużą dozą prawdopodobieństwa usłyszelibyśmy, że zaręczeni. Do ślubu nie wypada przecież jechać pierwszym lepszym pojazdem. To jednakże nie pierwsza i nie jedyna okoliczność, na którą niezbędne są dodatkowe cztery koła.
auta - wizerunek
Twórca: Traveltipy
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zaproszenie na bezpłatną jazdę próbną

Każdy chciałby mieć najnowsze samochody. Ale rzeczywistość jest taka, że nie wszystkich stać na nowe auto. Z tego powodu znane marki samochodowe pozwalają nam na zakup różnych modeli w kredycie. Ale czasem nawet, kiedy mamy wystarczającą ilość środków możemy nie mieć pewności, który samochód kupić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.