Ostatnio miałam okazję zapoznać się z nową dla mnie firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą tzw. małych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Nie od dziś wiadomo, że w kuchni najprzyjemniej się rozmawia. U nas także tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo energii w urządzenie ładnego i przytulnego salonu, często podejmujemy naszych gości w kuchni. Zwłaszcza, gdy są to członkowie naszej rodziny lub przyjaciele.


Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Twórca: Bugatti
Podpatrzone na: www.SmakProstoty.pl
Będąc kobietą zwracam szczególną uwagę, na to aby nasza kuchnia była nie tylko ładna, ale też funkcjonalna. Dlatego, gdy zepsuł nam się czajnik elektryczny nie miałam zamiaru kupować kolejnego w pierwszym lepszym supermarkecie. Dla mnie liczyła się jakość. Znajoma poleciła mi wtedy Russell Hobbs. Nazwa tej firmy nic mi nie mówiła. Pomyślałam sobie, że bezpieczniej przejrzeć oferty jakiegoś sprawdzonego i bardziej popularnego producenta.

Postanowiłam jednak poszukać więcej informacji na ten temat w sieci. Dowiedziałam się, że jest to angielska firma, która powstała w 1952r. Na pewno posiada więc bogate doświadczenie w produkcji i dystrybucji tzw. małych sprzętów AGD. Gdy jednak zorientowałam się, że w 1955r. Russell Hobbs stworzyła czajnik elektryczny, który był wówczas na rynku całkowitą nowością, zdecydowałam się przekonać. Produkty znanych producentów - szczegóły oferty.

Wybrałam czajnik Precision Control, z możliwością kontrolowania temperatury wody podczas gotowania. Jestem oczarowana tą funkcją. Mogę odpowiednio przygotować mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Po prostu wyłączam czajnik w momencie, kiedy na wyświetlaczu LCD pokaże się wartość 60-85 stopni.

Czy chcesz poznać uzupełniające materiały na opisywany w tym miejscu temat? Kliknij zatem ten link i zobacz więcej porad w serwisie o pokrewnej tematyce.

Nowy czajnik przydaje się także w momencie parzenia herbaty rooibos, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Warto pamiętać, że takie urządzenie znakomicie sprawdza się też w kuchniach, w których są nieduże blaty. Zapraszamy na naszą stronę: czajnik elektryczny


czajnik elektryczny
Twórca: Bugatti
Podpatrzone na: Bugatti
W naszej kuchni czajnik postawiliśmy w rogu, przy ścianie i, ze względu na zgrabny kształt, nie zajmuje dużo powierzchni. Wręcz przeciwnie, a ponadto ładnie się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią ważną funkcję, dlatego nie ma sensu umieszczać na nich zbyt dużo sprzętów. Część miejsca trzeba jednak zawsze wygospodarować na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po trafionym zakupie czajnika, zdecydowaliśmy się wymienić też kran. Dotychczasowa bateria kuchenna od dłuższego czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna zrobiona jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a ponadto wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to spore ułatwienie. Znajomi nieraz podpatrują nasze różne oryginalne rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.
2020-05-11 07:18:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.