Jakich środków chemicznych trzeba używać do mycia samochodów, żeby ich nie uszkodzić a przy tym dobrze zakonserwować?

Obecnie wielką wagę przykłada się do starannej pielęgnacji swych pojazdów. Taka dobra konserwacja sprawia, że właściciel nowych czterech kółek jest w stanie się cieszyć własnym pojazdem przez długi czas w nienaruszonym stanie.
Doskonałym kosmetykiem do tego typu pielęgnacji jest kenotek np. hortus chemia - kenotek. To cała seria odpowiednich samochodowych kosmetyków. Za ich pośrednictwem pojazd będzie lśnił przez cały czas. Kenotek to doskonałe chemiczne środki do mycia pojazdów. W sprzedaży znajdują się liczne środki do pielęgnacji samochodów osobowych, zarówno do prywatnego użytku jak również z przeznaczeniem dla samochodowych myjni.

Zainteresował Cię ten artykuł? Niezwykle nam miło. Po kluczowe informacje wejdź do kolejnego linku - tam przygotowaliśmy rzetelne wiadomości.

Wyroby tego typu szczycą się sporą popularnością na calutkim świecie. Dzieje się to z uwagi na ich wysoką jakość jak również użycie współczesnych zdobyczy technologicznych. Powierzchnie czyszczone tym chemicznym środkiem są znakomicie lśniące a przy tym specyfik ten jest nieszkodliwy dla samochodów. Nie powoduje żadnych uszkodzeń ani korozji.
środek do czyszczenia
Podpatrzone na: pixabay.com


W ofercie produktów pod nazwą kenotek się znajdują zarówno uniwersalne czyszczące środki jak i preparaty przeznaczone do czyszczenia konkretnych materiałów, np. aluminium. Właściciele samochodowych myjni mogą z tego powodu dowolnie przebierać w bogatej ofercie płynów, przeróżnych proszków oraz preparatów pianowych. Mogą także pozyskać dodatkowy asortyment potrzebny do codziennej pracy. Do mycia pojazdów warto używać kenotek glass. Specyfik tego typu przeznaczony jest do mycia szyb, luster jak również części plastikowych. Doskonale nadaje się do czyszczenia chromowanych powierzchni. Preparat tego typu nie pozostawia żadnych smug i zacieków.


Może zainteresują ciebie także

Jak zadbać o utrzymanie porządku w naszych domach?

mop czyszcący
Utrzymanie w czystości domu to konieczność, bowiem już po paru dniach widać bez problemu, iż niezbędne jest odkurzanie bądź wycieranie kurzu. Utrzymanie czystości nie jest jednakże łatwym zadaniem. Wymaga nie jedynie systematycznej pracy, ale też szeregu produktów jak i sprawdzonych środków czyszczących.


Dzięki zawartości izopropylowego alkoholu idealnie sobie radzi z czyszczeniem pozostałości po nikotynie. Ponadto środek ten ma naprawdę miły zapach cytrynowy.

Frapuje Cię problematyka omawiana w tym artykule? Zobacz oprócz tego też inne zbliżone posty - po prostu wejdź tu (https://motolegend.pl/akcesoria-motocyklowe).

Wszelkie środki kenotek szybko nakładają się na czyszczoną powierzchnię. Dalej wystarczy delikatnie przetrzeć szmatką, aby uzyskać wspaniały błysk.

Właśnie z tego względu marka ta jest bardzo popularna wśród właścicieli przeróżnych pojazdów. Środki chemiczne kenotek jak te pod tym adresem sprawdź ofertę są bezpieczne i naprawdę efektywne.
2020-03-24 07:21:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.