Angielski to wielce ważny język współczesnego globu

Żyjemy w szczególnie zajmującej epoce. Obecna technologia ofiarowuje nam możliwości, o których nawet nie śniło się naszym przodkom. Wielka przepaść dzieli nawet lata młodości naszych rodziców a czasy, w których dojrzewamy my.
Słowniki języka angielskiego
Twórca: Graham Campbell
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Młodzi z końca ubiegłego wieku gromadzili płyty analogowe, przegrywali popularne hity z radia na kasety i umawiali się na spotkania bez użycia telefonów stacjonarnych. My natomiast mamy do dyspozycji nie tylko telefony komórkowe, ale i Internet wraz z jego nieprzebranymi zbiorami muzyki, e-mailem i wszystkimi programami ułatwiającymi wymianę informacji na odległość.

Dziś uważa się, że pojawienie się międzynarodowej sieci i udostępnienie jej dla zwykłych osób miało kluczowy wpływ na jakość ludzkiego życia w XXI stuleciu. Prócz doskonałych technik komunikacyjnych, Internetowi zawdzięczamy także usprawnienia w zupełnie innych sferach naszej egzystencji. Wycieczkę do placówki bankowej wymieniliśmy na parę kliknięć myszy, a internetowe sklepy czy portale licytacyjne otwierają przed nami wachlarz dóbr z całego świata.

Może zainteresują ciebie także

Jakiego rodzaju szkolenia są ważne dla osoby, jaka obejmuje nowe miejsce pracy? Jakiego rodzaju wiedza jest przydatna?

podjazd
Twórca: LIBET
Podpatrzone na: LIBET
Są tego typu szkolenia, które trzeba przejść, gdy rozpoczynamy pracę w nowym miejscu. Są to przydatne informacje nie tylko odnośnie czekających na nas zadań.


Następstwem istnienia Internetu, który wiele osób ocenia negatywnie , jest rozprzestrzenianie się języka angielskiego w praktycznie wszystkich przejawach życia. Duża część witryn w sieci ma jedynie anglojęzyczne wersje, media muzyczne osaczają nas amerykańskimi oraz angielskimi piosenkami, a do rodzimej mowy Internautów przenikają anglicyzmy. Nie dziwi więc fakt, że osoby nie operujące językiem Szekspira mogą czuć się niezbyt swobodnie w sieci i we współczesnym świecie. Zobacz więcej: demostenes.com.pl/jezyki/angielski/ http://demostenes.com.pl


nauka angielskiego
Twórca: University of the Fraser Valley
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Pokolenie naszych rodziców zapewne należy do tej grupy. Przed kilkudziesięciu laty normą było nauczanie w szkołach różnego szczebla wyłącznie języka rosyjskiego. Nieliczni wybrańcy mieli okazję zapoznać się z angielską gramatyką i słownictwem. Nic straconego!Wszystko da się nadgonić! Pomocą dla takich osób może okazać się intensywny kurs angielskiego, który w krótkim czasie wyrówna nasze braki i pozwoli na bezproblemowe surfowanie po sieci. Wrocław i inne wielkie ośrodki miejskie organizują podobne kursy dla swych urzędników.
2018-07-11 22:12:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.