Krótka charakterystyka najpopularniejszych laptopów Lenowo, wykorzystywanych przez biznes i osoby prywatne.

Jednym z najbardziej cenionych producentów laptopów na świecie jest Lenovo. Urządzenia tej właśnie firmy cechują się wysoką wydajnością, mocnymi parametrami i wybierane bardzo chętnie zarówno przez osoby prywatne jak również biznes.


Akcesoria do notebooków
Twórca: Philips Polska
Podpatrzone na: Philips Polska


Przykładowo obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się model lenovo t420s, który wyróżnia się nie tylko elegancką sylwetką, lecz również niezwykle wydajnymi podzespołami. Matryca tego urządzenia posiada 14 cali, w zależności od wersji dostępne są między innymi dyski SSD, a wszystko jest zamknięte w smukłej obudowie. Jeśli ktoś potrzebował będzie laptopa do zadań specjalnych, jaki da sobie radę z wodą, kurzem i pyłem, to można mu polecićmodel lenovo t430. Będzie on spełniał najbardziej rygorystyczne wojskowe normy jeśli chodzi o użytkowość, przez co bardzo dobrze sobie poradzi w najtrudniejszych warunkach.


Może zainteresują ciebie także

Kurierskie przesyłki zagraniczne nie powinny być drogie

Banknoty
Twórca: Dick Thomas Johnson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Coraz więcej wysyłamy paczek na większe odległości, a to oznacza, że coraz częściej także przesyłamy je zagranicę. Dlatego właśnie powinno się wyszukać kogoś, kto je dla nas tam bezpiecznie dostarczy oraz kto równocześnie nie będzie brał od nas za to nazbyt dużo funduszy.


Czy powiemy w jakiej cenie okazują się być kurierskie przesyłki zagraniczne?


Jeżeli pragniemy, by dana paczka dotarła jak najprędzej do innego kraju, to obowiązkowo musimy szukać odpowiedniego przewoźnika.


Projektor Sony VPL-HW20
Twórca: Sony
Podpatrzone na: Sony


Dużą popularnością wśród klientów również się cieszą urządzenia z serii lenovo t500- Seria ta jest przeznaczona dla celów biznesowych, więc i wszystkie parametry ma dobrane pod kątem tego segmentu rynku. Matowy ekran, wydajne komponenty i bardzo dobra jakość wykonania to norma, jakie oczekuje się przy takich laptopach, i prezentowany model je jak najbardziej spełnia. Posiada do tego długi czas pracy na bateriach, co z pewnością ucieszy osoby które często korzystają z urządzenia poza domem.


Jeszcze nowszym przedstawicielem tej rodziny jest lenovo t510. Porównując go ze swoim poprzednikiem wykorzystano w nim monitor o innych proporcjach, zwiększając jednocześnie dość znacznie jego rozdzielczość.
2019-09-27 07:21:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.