W jaki sposób można skutecznie i bez trudu zablokować strony internetowe?

Internet daje nam niezwykle wiele ewentualności i w dzisiejszych czasach życie bez Netu byłoby nadzwyczaj trudne. Dzięki dostępowi do sieci możemy w każdej chwili znaleźć atrakcyjne i przydatne wiadomości, poznać się z najświeższymi wiadomościami ze świata czy przeczytać e-booka. Net daje nam dostęp do filmów, gier, muzyki i serwisów społecznościowych.

kabel internet
Twórca: Yuri Samoilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Za pomocą Sieci zdołamy ekspresowo skontaktować się z jednostką z drugiego krańca świata. Sieć służy nam do nauki, pracy, wykonywania zakupów albo do rozrywki. Wolno zakomunikować, że Sieć daje nam dziś wręcz nieograniczone możliwości. Bez wątpienia powstanie internetu było przełomowym wydarzeniem w dziejach ludzkości, a obecnie jest on właściwie niezastąpiony .www.alterweb.pl/-historia-powstania-internetuież zagrożenia. W wielu przypadkach jest on pochłaniaczem cennego, wolnego czasu. Strony pornograficzne, do jakich zdołają mieć dojście małe dzieci, nieodpowiednie blogi bądź portale randkowe, gry, jakie zdołają przeszkadzać dziecku w nauce, i także strony z niebezpiecznymi wirusami - to wszystko jest rozległym minusem Internetu. Należałoby więc dowiedzieć się, w jaki sposób wygląda blokowanie stron www . Wiedza ta przyda nam się szczególnie wtenczahttps://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-jak-blokowac-strony-internetowe-za-pomoca-google-chromeronę internetową. Strony internetowe zdołamy zablokować poprzez przeróbkę pliku systemowego, jaki mieści się na naszym dysku.
fanpage na faceboooku
Twórca: reynermedia
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W notatniku rozpakowujemy plik o nazwie hosts oraz zwracamy uwagę na dwie ostatnie linie, inaczej na 127.0.0.1 (adres IP) localhosts i ::1 localhost. W pierwszej linii wymieniamy localhosts na nazwę strony, jaką chcemy zablokować, może to być na przykład jakiś fanpage na facebooku .


Może zainteresują ciebie także

Router i jego zastosowanie - jak dopasować go do swoich potrzeb?

linksys e3000
Twórca: WOCinTech Chat
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dzisiejszy świat opaty jest na komunikacji – przede wszystkim poprzez telefon ale też Internet. Ale by móc się efektywnie komunikować, niezwykle potrzebne jest stałe i dobre łącze.

Jeżeli mamy problemy z osobnym zablokowaniem stron internetowych, zdołamy skorzystać z łatwyhttps://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-jak-efektywnie-prowadzic-fanpage-na-facebookuowania stron www. Teraz jest ich ogromnie dużo, dlatego z pewnością odszukamy taki, jaki okaże się dla nas stosowny i pozwoli na szybkie i łatwe zablokowanie pojedynczych stron internetowych.
2019-10-17 16:07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.