Jak pielęgnować nasz pojazd, by był jak nowy? Wiedzieć trzeba o paru rzeczach

Dzięki sporej dostępności do środków pielęgnujących samochody nasze auto jesteśmy w stanie utrzymywać w świetnej formie przez całkiem długi okres.


Tylko woda nie wystarczy, żeby pozbyć się z karoserii wszystkich zanieczyszczeń. Wyjście jest natomiast proste, ponieważ potrzeba użyć jeszcze szampon. Wyczyszczony już lakier (folia na samochód wrocław) poza tym należy zabezpieczać, do tego celu stworzone są różnego rodzaju woski, jakie tworzą błyszczącą warstwę ochronną. Niektóre z takich wosków są proste w użyciu, ponieważ po umyciu auta szamponem należy po prostu spłukać go rozpuszczonym w wodzie woskiem. Najlepsze car spa zapewniają jednak środki do konkretnych części samochodu. Osobną grupę stanowią środki, które są odpowiednie do pielęgnacji powierzchni lakierowych.

Chevrolet
Twórca: Chevrolet
Podpatrzone na: Chevrolet
Są to mleczka oraz pasty do polerowania, dzięki nim możemy usunąć płytkie rysy i to nie jedynie z lakieru, ale również z powierzchni szyb. Spośród kosmetyków samochodowych nie brak preparatów do pielęgnacji felg. Są równie preparaty, jakie są w stanie powierzchniom opon nadać bardziej świeży wygląd. Oferta chemii do czyszczenia wnętrza dotyczy głównie chodników, tapicerki materiałowej, a także tapicerki skórzanej. Są to najczęściej środki takie jak płyny oraz pianki. Istnieją także specjalne ścierki do zmywania zanieczyszczeń, które można używać bez niepotrzebnej obawy, i to na wszystkie powierzchnie w aucie. Odnośnie tapicerki skórzanej sporo istniejących środków prócz właściwości czyszczących mają też możliwości konserwujące i regenerujące.

Zobacz również -

Specyfiki kupowane do pielęgnacji deski rozdzielczej (kokpitu) pielęgnują i przywracają powierzchniom utracony połysk. Mają także działanie antystatyczne, co sprawia, iż u(więcejna ten temat: sprawdź informacje)referencje osiadanie cząsteczek kurzu. Inną grupą preparatów do czyszczenia i zabezpieczania nawierzchni samochodu są różne powłoki, według niektórych najlepsza jest powłoka kwarcowa. Takie powłoki są najbardziej trwałe oraz niesamowicie odporne, idealnie chronią poszczególne elementy auta. Tego typu powłoki uzyskują trwałość nawet do 24 miesięcy, wiec możemy się spodziewać, że nasz pojazd będzie lśniący jak i będzie odporny na zabrudzenia na długi czas - url.
2020-09-21 12:28:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.