Nowatorskie podejścia to domena marki Amica

Od wielu już lat logu Amica przyświeca jeden zamiar: kreować praktyczne przyrządy dostosowane do modyfikujących się wymogów nabywców. Dlatego AGD do zabudowy Amica to kombinacja innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz gospodarności z niezwykłą estetyką wykonania.

Dążenie do produkowania najnowocześniejszych, efektywnych artykułów najwyższej próby, m.

Przejdź na naszą stronę i czytaj jeszcze kolejne zajmujące wiadomości na ten temat. W przypadku pewnych zapytań chętnie znajdziemy odpowiedź na wszelkie Twe wątpliwości.

in. tych z Ceneo zostało docenione tak przez konsumentów, jak też specjalistów. Amica zdobyła między innymi mnogie laury: The Most Trusted Brand, nagrodę Red Dot jak też tytuł Superbrands Created in Poland 2013. Amikę raduje zadowolenie klientów, to iż aż tak ufają marce jak też lubią ją. Potwierdzeniem uznania są uzyskane nagrody, będące oczywiście powodem do dumy jak też równocześnie motywacją do tego, żeby oddać w ręce Klientów kolejny artykuł, jaki znowu potwierdzi ich dobry wybór. Wyróżnienia dodają skrzydeł oraz stanowią wyzwanie, któremu Amica stara się podołać, żeby nie rozczarować użytkowników oraz ugruntować ich w przeświadczeniu, że na tą markę zawsze mogą liczyć.

piekarnik
Twórca: Candy Polska Sp. z o.o
Podpatrzone na: Candy Polska Sp. z o.o
Ilość tych nagród wciąż rośnie, a ich uzupełnieniem są opinie profesjonalistów. Płyta indukcyjna działająca bez potrzeby podłączenia wysokiego napięcia? Amica jako pierwsza wprowadziła na rynek płytę o napięciu dwustu trzydziestu V. Piekarniki Amica posiadają system OptiGas to idealne rozwiązanie, które umożliwia obniżyć zużycie gazu nawet o 12%.

Zainteresował Cię omawiany temat? Nie czekaj, tylko przeczytaj nowy materiał (http://a-pro.pl/sklep-elektryczny/), który niewątpliwie niezwykle Cię zainteresuje. Zobacz!

Dzięki Amice i specjalnie stworzonym przez nią dyszom, jest ono osiągalne w milionach mieszkań.


Może zainteresują ciebie także

Zdobycie energii elektrycznej z modułów fotowoltaicznych. Cz należy pozyskiwać energię fotowoltaiczną?

warsztat
Twórca: Betafence
Podpatrzone na: Betafence
Wytwórcy elementów fotowoltaicznych, ażeby przekazywać mniej kosztowne i lepsze wyroby koncentrują się na automatyzacji produkcji, wzroście technicznym, większej jednostkowej mocy elementów i umieszczanie w nich większej ilości linii przewodzących prąd.

Wartościowe doświadczenie, które Amica zdobywa już od powyżej pół wieku, czyni z niej lidera na naszym rynku AGD, a także pozwala wdrażać na rynek coraz bardziej nowoczesne artykuły ułatwiające domowe obowiązki. Przykładami mogą być te piekarniki. Okapy Amica łączą w sobie oryginalne podejścia techniczne, nowoczesny design oraz funkcjonalności umożliwiające przyjazne użytkowanie. Specjaliści Amiki wiedzą jak ważne są drobiazgi tak jeżeli chodzi o wygląd, jak i komfort użytkowania. Najdrobniejszy detal, taki jak pokrętła piekarnika, panel sterowania indukcyjnej płyty, wyświetlacz w zmywarce, to wszystko ma znaczenie. Rekomendujemy też małe AGD do kuchni Amica.

Użycie najnowocześniejszych technologii powoduje, iż produkcja w fabrykach Amiki jest przyjazną środowisku.
2020-04-10 07:28:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.