Jakie sprzęty pasują do robienia zdjęć I kręcenia filmów wyczynowcom.

Każdy sportowiec pragnąłby posiadać taki sprzęt jak GoPro Hero 2. Jest to jednak perfekcyjna kamera do kręcenia obiektów podczas uprawiania sportu. Zasadniczą korzyścią GoPro Hero 2 jest w szczególności niezwykle pomocny i funkcjonalny ekran LCD, który jest dotykowy. Sprawia to, iż obsługiwanie owej kamery jest bardzo łatwe oraz wygodne. Pomimotego, że wyświetlacz jest zabudowany ta kamera jest w pełni odporna na działanie czynników zewnętrznych, jak również jest w stanie wytrzymać do czterdziestu metrów pod wodą.

Kamera sportowa
Twórca: Robert Scoble
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć ta kamera to perfekcyjna zabawka do ludzi, którzy w stopniu całkiem doświadczony chcą rejestrować swoje i innych wyczyny ekstremalne i nie tylko. Oprócz filmów kamera GoPro Hero 4 umie wykonywać również znakomite zdjęcia. Ilość tych zdjęć to nawet 30 na sekundę, a kolejnym plusem jest to, że zdjęcia można wykonywać zdjęcie w trybie tradycyjnym i Time Lapse. Dodatkowym plusem, który skłania klientów do zakupu GoPro Hero 4 to rewelacyjne gatunkowo fotografie w ustawieniach nocnych, dzięki temu, że GoPro Hero 4 posiada wsparcie trybów nocnych takimi elementami jak Night Lapse.

Może zainteresują ciebie także

Co można zrobić, gdy popsuje nam się nasze ulubione urządzenie? Oczywiście najbardziej właściwy jest profesjonalny serwis

serwis drukarek wrocław
Każda, choćby najlepsza i najbardziej pewna rzecz, może się czasem zepsuć. Może nie tak od razu, iż się jej pozbędziemy, lecz jednak na tyle, aby przestać ją stosować na długi czas.


Bardzo interesującym dodatkiem do kręcenia ekstremalnych klipów jest DJI Phantom. Najbardziej innowacyjny to DJI PHANTOM 2 VISION PLUS, czyli dron, poprzez który ma się możliwość skuteczniej poruszać. Ten dron to w szczególności dobre sterowanie, klarowna informacja o baterii, jak również sposobność trenowania w symulatorze. Z pewnością da się powiedzieć, iż DJI Phantom to rewelacyjny dron, który jest poręczny i funkcjonuje w powietrzu przez maksymalnie 20 minut.

kamera sportowa GoPro
Twórca: John Biehler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Warto dodatkowo wspomnieć, iż ten dron staruje z pozycji pionowej. Bez wątpienia również DJI posiada rewelacyjny wygląd, dzięki czemu przykuwa spojrzenie, a oprócz tego atutem jest zainstalowany autopilot z GPS (klijnij i zobacz). Bardzo ważne jest również to, iż wszelkie parametry lotu są doskonale ustawione przez specjalistów.

By odpowiednio móc kręcenia filmów ze sportami powinno się posiadać odpowiedni sprzęt. Podczas uprawiania sportu niezwykle istotna jest w szczególności jakość, a więc trzeba wybierać najlepszy sprzęt. Poprzez to właśnie materiały będą znakomite.
2020-05-14 07:23:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.