Militaria online - duża oferta replik asg

Air soft gun to replika broni, której wymiar przedstawia się w skali 1:1, tymczasem amunicją są kulki z plastiku o wielkości 6mm. Ważną rzeczą z perspektywy widzenia prawa w Polsce jest argument, że repliki ASG nie są środkiem bojowym zgodnie z myślą regulacji z dnia 21 maja 1990r.
Karabin ASG DS4 Carabine Discoveryline 15256
Twórca: Discoveryline
Podpatrzone na: http://cqb.pl
Repliki ASG to narzędzia, służące do wyeliminowania z zabawy przeciwników. W swoim funkcjonowaniu repliki ASG eksploatują sprężony gaz do napędzania plastikowych naboi. W tym aspekcie możemy porównać je do wiatrówek. W przeciwieństwie do nich mają niższą energię wyrzutu, by zmniejszyć w kompletnym znaczeniu ryzyko utraty zdrowia.

Może zainteresują ciebie także

Broń wykorzystywana w przeszłości – jakie jej rodzaje charakteryzowały się największą popularnością?

Łucznictwo
Broń niestety była używana od zarania ludzkości. Początkowo najprawdopodobniej jej rolę pełniły twarde przedmioty, przykładowo kości, jednakże razem z rozwojem człowieka, rozwijana była również ta strona jego życia. W czasach starożytnych jedną z najbardziej popularnych broni była włócznia, która umożliwiała widowiskową walkę na dużych odległościach. Już od wieków starożytnych człowiek używał też mieczy, jakich produkcja z czasem stała się utożsamiana ze sztuką.


Jaką replikę ASG kupić?

Posiadają one trzy typy zasilania – sprężynową, elektryczną i gazową. Broń ASG sprężynowa jest najprostsza w użyciu oraz najmniej kosztowna. Niestety jej słabym punktem natomiast jest niezbędność powtórnego przeładowania po każdym oddanym strzale. Na rynku repliki ASG są dostępne w ogromnym zbiorze poczynając od pistoletów przez pistolety maszynowe a kończąc na karabinach maszynowych.

W replikach gazowych wyrzut wykonuje zamknięty w zbiorniku sprężony gaz. Przyciśnięcie cyngla skutkuje chwilowym otwarciem zaworu i uwolnieniem gazu, który porusza nabój. Dzięki temu działaniu broń ta ma opcję wystrzału jak automat. Atutem broni gazowej jest to, że oddaje pełny wierność w sprawie oddawanego odgłosu w czasie strzału oraz wydostającego się gazu.

Finalnym modelem repliki ASG jest broń elektryczna. W swoim działaniu przypomina broń sprężynową, poza tym, że ruch sprężyny zastępuje mechanizm napędzany akumulatorami.

Repliki ASG to opcja dla wartościowszej broni wykorzystywanej przy paintballu. Ceny replik oscylują się od 100 złotych, aż do 3 tysięcy. Kształt ich jest bardzo wierny, a zakres wystrzału waha się od 20 do 100 metrów.

Odwiedzając sklep militarny online możemy znaleźć bogatą propozycję broni ASG. Wybór kształtuje się od pistoletów przez karabinki, karabinki (https://skalnik.pl/wspinaczka-karabinki.html) szturmowe, po broń snajperską.
W air soft bawić się mogą wszyscy, a zakup ubioru wojskowego oraz dodatkowego uposażenia wytworzy niepowtarzalny nastrój i wiele radości.
2020-01-08 09:10:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.