Każdy laptop potrzebuje oryginalnego oprogramowania — zwłaszcza te, które są używane w pracy

W Polsce obowiązuje taką ustawę, że każdy komputer, który bywa używany w firmach, musi mieć legalny program.


Z pewnością wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal i kompromitację, na które wystawiona była policja, kiedy pewnego dnia okazało się, że pracują oni na nielegalnym oprogramowaniu.
oprogramowanie
Twórca: frankieleon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Ścigają takie zachowanie wśród obywateli, a sami nie świecili zbytnio przykładem. W obecnych czasach takie zachowania wydają się być już bardzo rzadkie. Wszystkie spółki zdają sobie sprawę, że komputery, które znajdują się w budynku i używane są przez osoby tam zatrudnione, muszą mieć legalne oprogramowanie, ale też legalny program antywirusowy. To niebywale ważne. Trzeba przechowywać na to fakturę i w momencie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli kupujemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset laptopów, to oczywiście trzeba zapytać o rabat. Będziemy potraktowani niczym wyjątkowi klienci. W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, aby przeprowadzić przeszkolenie z tego programu. Będzie to na pewno niezwykle użyteczne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, jakie daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją.

Masz ochotę zdobyć świeże fakty na konkretny temat? To obejrzyj www, na pewno dostarczy Ci ogromną ilość pozytywnych emocji i na długo zostanie w Twojej pamięci.

Tego rodzaju szkolenie może być również wykonane online.
Taka forma jest współcześnie dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji. Zamawiając oprogramowania na komputery firmowe, pamiętajmy o tym, że powinniśmy dostać także gwarancję.
2022-01-31 10:42:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.