W jaki sposób być testerem software'u?

W obecnych czasach, w jakich komputery pełnią niezmiernie istotną rolę w naszych codziennych poczynaniach, praca w IT to możliwość uczestniczenia w niezwykle interesujących przedsięwzięciach, które mają szansę wpływać na życie milionów ludzi każdego dnia.
Obok wciąż rosnącego zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowanych fachowców, jesteśmy w stanie zaobserwować również trend w jakim osoby spoza tego biznesu chcą zacząć swoją przygodę w IT.


Doskonałym przykładem jest choćby pozycja testera oprogramowania.

Ciekawa informacja? Jeżeli tak myślisz, poza tym sprawdź ten odsyłacz - zobaczysz znacznie więcej w ofercie, która odnosi się omawianej tu kwestii.

Żeby wykonywać ten zawód warto jest skończyć techniczną szkołę oraz móc poszczycić się odpowiednimi umiejętnościami technicznymi więcej informacji pod tym adresem. Jednak jeżeli mamy pewne cechy, jakie wyróżniają dobrego testera, to jesteśmy w stanie znaleźć zajęcie w firmie IT nawet bez doświadczenia.


witryny
Twórca: Anastasia Yankovskaya
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Dobry specjalista do spraw jakości aplikacji to po pierwsze osoba, która w sposób krytyczny spogląda na dany problem oraz jest w stanie myśleć poza schematami. Dociekliwość jest w tym zawodzie jedną z niezwykle pożądanych cech. Następną jest także ciągła oraz nieodparta chęć nauki nowych rzeczy. W takim momencie z pomocną dłonią przychodzą nam przeróżnego typu kursy takie jak chociażby szkolenie testowania aplikacji mobilnych . W trakcie takiego programu mamy możliwość opanowania podstaw zagadnień takich jak chociażby aplikacje na telefony bądź też tablety. Wypada dodać, iż rynek usług i urządzeń przenośnych rośnie w niezwykle szybkim tempie. Natomiast na samym rynku pracy niezwykle często mamy sposobność napotkać oferty dla deweloperów jak również testerów aplikacji mobilnych.
Ciągła chęć nauki połączona z otwartością na doskonalenie swoich umiejętności w ramach różnego rodzaju\typu szkoleń sprawia, że mamy świetną podstawę do rozpoczęcia pracy w IT jeżeli chodzi o segment testowania.
2019-12-01 07:19:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.