Współczesne parkingi uzupełniony o rezerwacyjnym systemem

W przepełnionych miejscowościach odnalezienie punktu parkingowego – nawet odpłatnego – graniczy z cudem. A jeśliby tak można było zająć miejsce parkingowe wprzódy i nie marnować czasu na szukanie, znalazłszy się już na miejscu?


komórki służą już jednakże nie tylko do przyjmowania opłat za usługę parkingową, ale także do organizacji pracy samego parkingu.
Oracle
Twórca: Raido
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Funkcjonują już doświadczalne systemy, w jakich prowadzący wychodzi z pojazdu w dogodnym miejscu – na przykład w pobliżu dojścia do galerii handlowej.

Ciekawy artykuł, nie uważasz? Jeżeli zatem masz chęć przeczytać podobny materiał, sprawdź koniecznie co dla Ciebie przygotowaliśmy, to także będzie w Twoim.

W następnej kolejności po wydaniu przez kierowcę dyrektywy za pośrednictwem właściwej aplikacji podłączony do sieci internetowej samochód – już bez prowadzącego – kierowany jest bezobsługowo na miejsce postoju. System parkingowy opiera się o rezerwację online dokonywaną za pomocą strony www (system parkingowy). Przy planowaniu systemu zadbano tak o stałych eksploatatorów parkingu a także jednostki, jakie z parkingu korzystają rzadko. Przy rezerwacji miejsca, informacja o zarezerwowanym miejscu parkingowym jest automatycznie przekazana do systemu po czym przy wjeździe na parking, starcza zeskanować posiadaną kartę.


Urządzenie pomiarowe
Twórca: Commander, U.S. 7th Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


System przedsprzedaży, został oczywiście sprzężony z systemem umożliwiającym kierowanie ilością dostępnego miejsca w celu jak w największym stopniu szczegółowej optymalizacji powierzchni.
Rozwiązania tego rodzaju, tak jak bramki obrotowe przypuszczalnie wprowadzane będą w coraz to większej liczbie parkingów – problemy z przystępnością miejsc dla samochodów są bowiem coraz częstsze (bramki obrotowe).

Te znajdujące się tu wpisy z witryny zaspokoją Twoją dociekliwość, jeśli rozpatrywana w tym serwisie tematyka żywo Cię zaabsorbowała.

Natomiast zapewnienie oszczędzenia najcenniejszego w tym momencie zasobu, którym jest czas, to gigantyczna przewaga konkurencyjna.
2019-10-01 07:24:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.