Kilka przydatnych informacji na temat procesorów używanych we współczesnych komputerach.

Jednym z podstawowych elementów każdego komputera jest procesor, to właśnie od niego będzie zależała wydajność Urządzenia i jego moc obliczeniowa. Na rynku ostro konkurują obecnie dwaj producenci, czyli AMD i INTEL, które co rusz oferują odbiorcom coraz to nowe układy.
wycieraczki samochodowe


Jest ich obecnie tak duża ilość, że zwykły użytkownik musiałby dużo czasu spędzić, żeby się w tym wszystkim odnaleźć. Dlatego też najczęściej osoby kupujące komputery zdają się na pomoc doświadczonego sprzedawcy, choć minimalną wiedzę warto jednak mieć. Aktualnie najprostsze są procesory z serii Celeron, jakich przedstawicielem przykładowo jest intel j1900. Dużo korzystniej pod względem wydajności i mocy obliczeniowej prezentuje się seria I, tu niezwykle popularnym i często kupowanym procesorem jest intel i5-5200u intel i7-4510u to dobry sprzęt.


Zaawansowana architektura i wyśrubowane parametry sprawiają, że ten model procesora doskonale będzie się sprawdzać w dużej ilości zastosowań, przy równocześnie dość dobrej cenie. Na pewno zalety jego będą doceniać użytkownicy komputerów biurowych, lecz również i gracze nie powinni narzekać. Jeżeli komuś będzie za mało, to może jeszcze dalej iść i przykładowo wybrać procesor z kolejnej serii intel i7-4510u ( tej stronie szybko uzyskasz podpowiedź).

Nasz link do wpisu zdziwi Cię niezwykle pozytywnie. Wyszukasz tam masę szczegółowych postów. W takim razie nie zwlekaj i klikaj!

Komputer opierający na tym właśnie procesorze da już naprawdę duże możliwości, zwłaszcza z dobrą kartą graficzną i sporą ilością pamięci.
Rzecz jasna możliwości na tym się nie kończą, więc dla graczy z dużymi wymaganiami dostępny jest na przykład intel i7-5960x, który zapewnia niesamowite osiągi.
2020-06-08 08:00:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.