The Elders Scrolls Online na Playstation Network

Dużo graczy na pewno rozważało jeszcze kilkanaście lat temu, czy da się w łatwy sposób połączyć zalety gry na playstation z grą wieloosobową. Obecnie już od grupy lat jest nietrudno możliwe dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze sieciowej, która za darmo pozwala nie tylko grę na konsoli przez sieć, ale także różnorodne atrakcyjne możliwości – chociażby swoją przeglądarkę internetową, program umożliwiającą zdalne kupowanie gier na konsolę, a także takie funkcje, jak zapamiętywanie użytkowników z którymi się najczęściej gra – dzięki temu kontakt z nimi poprzez czat lub specjalną pocztę jest znacznie ułatwiony.


gra
Twórca: Veracomp
Podpatrzone na: Veracomp
W obecnych czasach dużo gier jest dostosowanych właśnie na Playstation oraz na Playstation – według dyrektora słynnej firmy Sony Computer computers shop Entertainment, wśród właścicieli Playstation 3 aż 8 użytkowników na 10 posiada konto w tej sieci, co nie mogło przejść bez echa dla twórców jak również dystrybutorów gier.

Wypuszczona w roku 2014The Elders Scrolls online jest jedną z takich gier – jest w pełni dostępna na Playstation. Znawcy Skyrima zdecydowanie się nie zawiodą na nowej wersji cyklu ze świata Tamriel.

Jest to klasyczny MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana poprzez mnóstwa userów oraz ułatwiająca im wzajemny kontakt. The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąclecie przed zdarzeniami w szeroko znanym Skyrimie – fabuła koncentruje się na pakcie między rodem Thern a czarownikiem Mannimarkiem, który jest w zmowie z potężnym duchem pragnącym całego świata jedynie dla siebie. Oczywiście jest to jedynie uwertura późniejszych wydarzeń.


playstation
Twórca: Glen Bowman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Oczywistą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej niezwykła różnorodność. Świat jest o wiele bardziej rozbudowany niż Skyrim, oprócz tego gracz oprócz specjalizacji jest w stanie dokonać wyboru stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego jeszcze było mało – jednej z glidii szukających osobników o poszczególnych talentach (złodziejskich, magicznych lub bojowych). Z oczywistych względów każdy z tych decyzji dużo ma wpływ na fabułę.

Czy zainteresował Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to idź dalej solne lampy cena i przeglądnij tam nowe fascynujące wpisy. Nie ociągaj się!

Wyjątkowo nieodzowne są również zdarzenia losowe, co zwykle zaniedbują inni twórcy gier – tutaj na brak atrakcji nie da się narzekać.

Walki są angażujące, łatwe w obsłudze a, także dynamiczne – niezbędne jest mocne zaangażowanie użytkownika, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak obronę. Miłośnicy realizmu również docenią także to, że każdy dialog jest nagrany w wersji udźwiękowionej, a koneserzy pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekana od mnóstwa lat, oraz chociaż nie dobrze do gier najtańszych, jej cena jest tego zdecydowanie warta – wysiłek włożony w rozrywkę i stronę wizualną jest wart pochwały. Posiada bardzo ogrom questów pobocznych, i według wybranych ludzi da się grać w tę grę przez długi czas.
2019-11-15 07:43:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.