Stosowanie sterydów, a bezpieczeństwo życia - dyskusje na temat anabolików

W czasach kultu ciała, sporo ludzi decyduje się na branie tzw. anabolików, które mają na celu zwiększenie osiągnięcia perfekcyjnej budowy. Jest mnóstwo batalii wokół tego tematu, jako że sterydy to też leki. Ilustracją jest tu specyfik o nazwie Winstrol. Nazwa towarowa sterydu anabolicznego to Stanozolol. Aktualnie jest najbardziej znanym środkiem dopingującym w otoczeniu sportowców. Powszechnie wiadomo, że środek ten jest toksyczny, stąd kontrowersyjność jego zażywania przez kulturystów.
Opisywany preparat ma właściwości anaboliczne, a zatem takie, które powodują tworzenie tkanek. Wspomaga przemiany chemiczne, które zachodzą w tkance mięśniowej, ułatwia przepływ wszystkich składników odżywczych i przyczynia się do zwiększenia syntezy białek. Skutkiem jest duży wzrost mięśni oraz siły.

Masz zamiar pogłębić swoją wiedzę na ten temat? Zapraszamy Cię więc po inne wątki tu (http://szpitalpodolany.pl/zabiegi/zabiegi-laryngologia/) - kliknij w link i przejdź do następnej strony pełnej zajmujących postów.

Masa mięśniowa jest wolna od tłuszczu i wody, stąd nazywa się ją jako tzw. „suchy mięsień”.

Najistotniejszym powodem używania sterydu jest ułatwiona możliwość wyrzeźbienia mięśni. W świecie medycyny ten steryd stosowany jest w przypadkach obrzęków naczynioruchowych, a Winstrol niweluje główne objawy choroby.

Bezpieczne stosowanie tego środka powiązane jest po pierwsze z dawkowaniem oraz z nieodzowną poradą lekarską. Winstrol wytwarzany jest w tabletkach czy ampułkach, z jakich robi się zastrzyki. Wytwórca zaleca zażywanie sterydu w tabletkach regularnie w porcji 20-50 mg. Taka dawka utrzymuje się w organizmie przez 9 godzin. Natomiast zastrzyki powinny być przyjmowane co drugi lub co trzeci dzień w ilości 50 mg, bowiem taka porcja leku utrzymuje się do 48 godzin.

Może zainteresują ciebie także

Doskonały obiektyw sigma a 35 f1.4 dg hsm , na miarę światowego formatu.

Aparat Sgima
Podpatrzone na: http://www.sigma-sklep.pl/
Zasadniczym jak i wciąż używanym sprzętem do wykonywania zdjęć jest aparat. I pomimo ery telefonów, w których posiada się funkcje „aparat” zwykły, standardowy aparat nie zniknął z łask , nie tylko fotografów jak i zwykłych ludzi. Nie ma się co dziwić, bo obecne aparaty na kształt nie przypominają tych sprzed kilku lat. Nowoczesne aparaty to maksimum wygody, ponieważ aktualne są wytworne i lekkie. I co będzie najistotniejsze to , to że na rynku jest dostępny obiektyw pasujący do wszelkich typów aparatów.


Nie trzeba zapominać, iż lek jest medykamentem toksycznym, dlatego kiedy pojawią się oznaki typu trudności z oddychaniem, obrzęki twarzy czy języka oraz bezsenność, trzeba jak najszybciej odstawić lek i skontaktować się z lekarzem. U kobiet niepożądanym skutkiem jest ujawnienie się drugorzędowych cech męskich na skutek zaburzeń hormonalnych wpływających na miesiączkowanie.

Kulturystka
Twórca: Joel Nilsson Nelson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Niewątpliwie stosowanie środków sterydowych jest mocno dyskusyjne, ponieważ skutki uboczne nierzadko przerastają skutki pozytywne. Z drugiej strony, entuzjaści twierdzą, iż właściwe dawki oraz ochrona wątroby, która jest wystawiana na uszkodzenie, pozwala na bezpieczne używanie środka. Decyzję o zastosowaniu anabolików każdy musi podjąć sam.
2019-12-12 07:11:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.