Z jakiego powodu po zakupie nowego smartfona warto pomyśleć o tym, aby go zacząć chronić pokrowcem albo etui.

Kupując nowy telefon przeważnie on będzie bez żadnej osłony. Co prawda obecne smartfony niejednokrotnie mają ekrany z hartowanego szkła i solidne obudowy, jednak i tak warto pomyśleć o tym, aby zakupić jakieś etui czy pokrowiec.


malunek - Internet
Twórca: Michael Coghlan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Nawet twarde szkło po wielokrotnym spotkaniu z kluczami w torebce może się zarysować, a na obudowie będą się pojawiały przebarwienia i rysy. Dodatkowo spora część etui asus zenfone 2 laser ze500kl będzie dodatkowo chronić przed upadkami czy uderzeniami, jakie niejednokrotnie mogą się skończyć poważnymi i przede wszystkim drogimi uszkodzeniami. Dlatego też należy od początku zadbać o ten gadżet, bo będzie on naprawdę bardzo przydatny podczas używania smartfona i może znacznie przedłużyć jego żywotność.


zabawa
Twórca: PEO ACWA
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


rozdzielczość
Twórca: Maurizio Pesce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Czemu warto korzystać z filmowania dronem? Co dzięki temu można uzyskać?

Karty SD
Twórca: Samsung
Podpatrzone na: Samsung
Technologia zadziwia i to pod każdym względem, dzięki temu mamy szansę na ulepszenie wielu rzeczy, czy to są sprawy prywatne czy zawodowe. Pomaga to więc w rozwoju w wielu dziedzinach.


W sklepach wybór najróżniejszych pokrowców i etui jest bardzo duży, więc każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego do wymagań i potrzeb. Sporą popularnością na przykład się cieszą kabury, które można wygodnie przypiąć na pasku i nie trzeba wówczas nosić urządzenia w kieszeni czy torebce. Sporo osób wybiera również silikonowe Sony Xperia X etui, jakie doskonale chroni przez uszkodzeniami mechanicznymi, a do tego ładnie się prezentuje. Jeżeli ktoś potrzebował będzie odpowiedniego stylu i elegancji, to w jego sytuacji bardzo dobrze będą się sprawdzać pokrowce skórzane.


Bardzo ładnie się one prezentują, chociaż ich cena jest znacznie wyższa niż pozostałych modeli. Oczywiście pamiętać też trzeba o etui zrobionych z różnych tworzyw sztucznych, one też się cieszą bardzo dużą popularnością.
2022-12-05 07:47:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.