Co powinno się znaleźć w każdej kuchni?

Należyte zaopatrzenie pomieszczenia kuchennego powoduje wiele trudności, zwłaszcza, jeśli startujemy od zera, a nasz budżet jest okrojony.


Musimy podjąć decyzję, jakie przyrządy są nam potrzebne, a z zakupem jakich możemy się jeszcze wstrzymać.
Akcesoria kuchenne bywają identycznie ładne i nęcące, jak buciki bądź sukienki. Wyposażając kuchnię od podstaw, musimy skupić się na obiektach, które są nie tyle piękne, co użyteczne. Bowiem co nam przyjdzie po komplecie doskonałych foremek do wypiekania, gdy nie będziemy mieli w czym wyrobić ciasta? Niżej prezentuję wam listę rzeczy, mym zdaniem, koniecznych w każdej kuchni. Każdy powinien ją dostosować do swoich potrzeb. I zapamiętaj, nie wszystko należy kupić od razu.


sterylizator w domu
Twórca: Clive Darra
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Zakup blendera ręcznego może zdawać się zachcianką, zwłaszcza kiedy posiadamy robot kuchenny. Ów jednak bardzo często ukryty jest w odległych czeluściach szafki kuchennej, a wyciągnięcie go skutkuje co najmniej półgodzinnym sprzątaniem. Ręczny blender zajmuje stosunkowo mało powierzchni, stąd można go mieć zawsze w zasięgu dłoni oraz użyć, kiedy pragniemy przygotować zupę krem, kanapkową pastę, sorbet. Przy wyborze przyrządu musimy kierować się głównie jego mocą. W sprzedaży mamy blendery na prąd - gniazdka multimedialne - bądź z akumulatorem. Te drugie są wygodniejsze, jednak często mniej wydajne i po wyczerpaniu akumulatora wymagają 3 godzinnego doładowania.
Mnóstwo tego rodzaju urządzeń ma w zestawie dodatkowe akcesoria, jak: młynek do kawy, nóż do kruszenia lodu (specjalny pojemnik z nożami rozdrabniającymi), które znacznie ułatwią codzienną pracę w kuchni.
2019-10-09 07:23:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.