Każdy fan nowiutkich telefonów wie zapewne, że jesienią 2017 roku przypada okrągła rocznica wypuszczenia na rynek amerykańskiego smartfona Apple

Każdy fan telefonów firmy Apple obserwuje na pewno nowinki oraz premiery tej spółki. Jakiś czas temu na rynku odbyła się premiera iPhone 7, a dziś nie szepce się o niczym innym, jak o następnym modelu.


Pogłoski mówią, że na 10-tą rocznicę amerykańska spółka szykuje taki boom, że wszyscy oniemieją z zachwytu.


kupić
Twórca: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl


Zmiany podobno mają być tak duże, że wbrew wcześniejszym regułom tej jesieni nie będzie dostępnego upgrade modelu z poprzedniego roku - czyli iPhone 7s, ale całkowicie nowy model. Prawdopodobnie spółka chce niesamowicie zaskoczyć swych miłośników. Oczywiście nikt nie jest pewien, jakie będą to nowinki i na pewno spółka zostawi parę atrakcji aż do ostatniej sekundy, ale z niektórych pracowników już teraz wiadomo, że szykuje się rewolucja. Następny iPhone ponoć ma totalnie pozbyć się nie tylko bocznych ścianek, ale również dolnej oraz górnej. Zatem guzik Home zostanie w pełni zintegrowany z ekranem, by cała powierzchnia była gładka oraz jednolita. Ponoć także obudowa ma być zaprojektowana ze szkła. Całość ma spowodować, że design zewnętrzny doprawdy będzie wyróżniać nowy model od starych. Nowy iPhone powinien być cieńszy od swojego poprzednika i zużywać mniej baterii.


Może zainteresują ciebie także

W Lublinie bez jakichkolwiek problemów pożyczysz podnośnik oraz inne interesujące Cię sprzęty

podnośniki lublin
Twórca: Flickr Account Kongress Media
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W trakcie budowy domu, bloku czy innego obiektu użytecznościspołecznej potrzebne jest wykorzystanie licznych specjalistycznych urządzeń. Nie ulega kwestii, iż żadna prywatna osoba nie posiada na swój użytek dźwigów, ładowarek teleskopowych czy innych urządzeń, jakie stosowane są zaledwie w trakcie wielkich inwestycji.


Robotnicy firm budowlanych nie mają się rzecz jasna o co zamartwiać, albowiem ich szefowie z pewnością posiadają wymagane sprzęty, jakie wykorzystane zostaną w czasie budowy.


To dobra nowina dla użytkowników, którzy wiecznie zapominają ładowarki i ogólnie nie lubią ładować smartfonu. Mówi się także o tym, że kolejny model iPhone będzie ładowany bez kabla. Czy pogłoski się urzeczywistnią? Czas pokaże.
2019-10-03 07:52:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.