Jakie zagrożenia mogą wystąpić ze strony zatrudnianych pracowników w czasie prowadzenia firmy.

Prowadząc firmę nie można uniknąć zatrudniania różnych pracowników. Pewnie większość z nich będzie uczciwa i rzetelna, jednak mogą się zdarzyć osoby, u jakich z tą uczciwością będzie różnie.


Facebook login
Twórca: Linux Screenshots
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Czym charakteryzują się najczęściej wybierane smartfony, czego oczekiwać się będzie od telefonów dla seniorów i biznesowych.

Translatica 7 Office Comfort
Twórca: www.techdata.pl
Podpatrzone na: www.techdata.pl
Obecnie prawie każdy dorosły i nawet większość dzieci nosi ze sobą jakiś telefon. Będzie on pozwalał nie tylko na możliwość kontaktu, czyli wysyłania smsów lub dzwonienia.


Jeżeli tylko objawi się to niewywiązywaniem się z powierzonych obowiązków, to jeszcze nie problem. Ale zdarzają się przypadki, kiedy pracownicy będą wykorzystywać wyposażenie firmy do własnych potrzeb, przykładowo korzystając w niewłaściwy sposób z urządzeń biurowych albo samochodów.

Gdy przekonasz się, że przydatne byłyby dodatkowe informacje na opisywany temat, to kliknij tutaj i przeczytaj ponadto pozostałe wiadomości.

Dużym problemem są również kradzieże, a te niestety także zdarzają się dość często. Jeżeli ktoś wyniesie do domu parę kartek papieru, to może dużego problemu nie będzie, ale ginięcie urządzeń czy części za parę tysięcy odczuwalne już będzie. Z tego też powodu wielu właścicieli firm sięga po zaawansowane formy kontroli różnych obszarów, dzięki czemu ich interesy są lepiej ochraniane.


system wizyjny
Twórca: Darron Birgenheier
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


podnośnik
Twórca: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań jest system programy lojalnościowe wizyjny. Składa się on z zestawu kamer umieszczonych w wybranych miejscach, a także sprzętu nagrywającego (systemy wizyjne na Często takie systemy są dodatkowo obsługiwane przez pracowników ochrony, którzy na dużych monITorach mają podgląd na wszystko, co się dzieje na danym terenie. W razie potrzeby da się do takich nagrań sięgnąć i sprawdzić dokładnie, co się wydarzyło.


W niejednej firmie coraz popularniejsza jest też kontrola druku, dzięki której ma się dokładne rozeznanie, kto i w jakiej ilości drukował (rekomendowana kontrola druku). Już sama świadomość obecności takiej kontroli ogranicza w dużym stopniu ogranicza zapędy ludzi do nadużywania firmowych urządzeń.
2019-12-10 07:21:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.