Aktualnie firmy chciałyby trafiać do masowej grupy odbiorców – nie tylko klientów, ale również potencjalnych kandydatów do pracy, czy partnerów biznesowych.

Jak mogą to osiągnąć?


Obecnie firmy muszą znaczną część nakładów – nie tylko finansowych, wydawać na promocję. Co więcej często wspomniana reklama, powinna trafiać już nie tylko do klientów, ale także do potencjalnych przyszłych PRacowników, czy partnerów firmowych.


Taką reklamę zapewniają na przykład rozmaitego typu filmy korporacyjne.


Kiedyś audio reklama - (audiomarketing) stosowana była przede wszystkim w formie papierowej bądź poprzez radio. Na reklamę w telewizji mogły pozwolić sobie jedynie najbogatsze firmy - . Dzisiaj możliwości te są powszechnie dostępne i firmy mogą zdecydować się na taki rodzaj przekazu, przy pomocy którego trafią do najliczniejszej grupy odbiorców lub klucze do gitary najlepiej się zaprezentują. Wymienione już filmy instruktażowe to świetny sposób na osiągnięcie tych dwóch zamierzeń.


Dolar amerykański
Twórca: Sony
Podpatrzone na: Sony


Może zainteresują ciebie także

Jeżeli kupujemy mieszkanie, to na pewno jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nareszcie udało nam się spełnić swoje marzenie - musimy jednak wszystko wyremontować

papieros
Twórca: Pikku-Mikko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeżeli nasze mieszkanie jest oddane w stanie deweloperskim, to zdajemy sobie zapewne sprawę z tego, że czeka nas całkowite jego meblowanie - pokoje, łazienka i kuchnią będą wymagały sporych nakładów finansowych.


Creative


Filmy takie mają na celu przedstawić dane przedsiębiorstwo i wskazać jego atuty - niekonwencjonalne filmy korporacyjne. Można je wykorzystać by dotrzeć do dużej grupy beneficjentów: innego typu filmy robi się, by dotrzeć do klienta, inne w celu współpracy partnerskiej, a jeszcze inne, aby zachęcić kandydatów do ubiegania się o pracę w takim przedsiębiorstwie na różnych\rozmaitych oferowanych stanowiskach. W praktyce taki film nie jest długi, ma natomiast w te parę minut stworzyć jak najbardziej jak najlepszy wizerunek danej firmy.


Sprawa ta nie jest prosta, stąd też warto powierzyć to profesjonalnym agencjom, jakie mają już w omawianym zakresie duże doświadczenie. Warto przejrzeć przykładowe montaże takich firm, zanim postanowimy, z którą warto zacząć współpracę.
2020-09-25 07:49:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.