Przerwa zimowa w sezonie 2015 - które sporty uprawiać i gdzie najkorzystniej będzie się udać.

Wypadałoby oznajmić, że o zimowym wypoczynku naszych dzieci, my - rodzice, musimy pomyśleć już kilka miesięcy wcześniej. Niestety nie da się doprowadzić do sytuacji, by nasze dzieci mogły w jednakowym natężeniu uprawiać wszystkie dyscypliny sportowe jeśli nie możemy pochwalić się nieograniczonym wolnym czasem ani bezdennym workiem pieniędzy.


Co prawda zawsze mamy możliwość wypożyczenia sprzętu do tego czy owego wybranego sportu, mimo to najwygodniej jest zdecydować się na jedną dyscyplinę sportową i jej oddać się w najwyższym stopniu. (Narty z firmą Snowmotion) Takie rozwiązanie daje nam mnóstwo korzyści - co najważniejsze radość naszej pociechy z osiągnięć w danej dyscyplinie, zdobywanych dzięki systematycznym ćwiczeniom. Jak początkowo powiedziałam - planować powinniśmy zacząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Kiedy podejmiemy już decyzję - szczególnie w przypadku, w którym jest ona kontynuacją poprzednich ferii - sprawdźmy najpierw dokładnie sprzęt z zeszłego sezonu. Często zdarza się, że po renowacji nadaje się on do wykorzystania ponownie. Dzieci w niektórych etapach życia nie rosną aż tak szybko.
snowboard
Podpatrzone na: flickr.com

Załóżmy, iż w aktualnym sezonie wybranym sportem będzie snowboard oraz, iż nie mieliśmy z nim styczności wcześniej. Zorientujmy się najpierw w cenach nowego sprzętu w najbliższych centrach sportowych, ale także w sklepach internetowych oferujących dostawę do domu. W polu wyszukiwarki wpiszmy hasło: "buty do snowboardu" czy "kask snowboard". Warto zamiast pojedynczych części oddzielnie poszukać pełnych zestawów - może otrzymamy rabat.


W trakcie tych poszukiwań - zastanówmy się nad miejscem, do którego się udamy. Wiele zlokalizowanych w górach miejscowości prześciga się ostatnio w ofertach i bardzo łatwo jest wyszukać coś nam odpowiadającego. A ponieważ planowany przez nas sport jest przecież nowym wyzwaniem, oprócz poprzednio przytoczonych haseł wpiszmy również np. "kotelnica białczańska szkoła narciarska". No tak...

Zaciekawił Cię nasz tekst? Masz chęć pozostawić pewne komentarze na nasz temat (http://www.eholiday.pl/noclegi-niechorze-27675.html)? Będzie to dla nas bardzo radosne przeżycie.

Ale czy nie wspominaliśmy o innej dyscyplinie?
2020-09-04 07:47:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.