Czym cechują się nowiutkie i bardzo atrakcyjne mieszkania na wrocławskim Psim Polu na osiedlu o nazwie Olimpia Port?

Stolica Dolnego Śląska to śliczne wielowiekowe miasto, które widnieje na mapach prawie od początków istnienia państwa polskiego. W przeszłości było określane jako miasteczko stu mostów, chociaż przed II-gą wojną światową było ich więcej niż 300.


Stary Rynek, bardzo popularne wrocławskie ZOO, Plac Grunwaldzki, czy też piękne wrocławskie parki to jedynie kilka z powodów, dla jakich warto osiedlić się we Wrocławiu.


Może zainteresują ciebie także

Archicom jako jeden z najlepszych i długo działających deweloperów

archicom opinie
Twórca: HKS Lazar
Poświęcając mnóstwo funduszy na kupno wymarzonego mieszkania nie można pozwolić sobie na dobór nieodpowiedniego dewelopera.


Nim przystąpimy do weryfikowania i doboru dewelopera powinniśmy wyznaczyć własne możliwości pieniężne, a potem jakiego lokum szukamy.


olimpia port
Twórca: Andrew Magill
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


A gdzie konkretnie? Najwłaściwiej na nowym osiedlu o nazwie Olimpia Port, które położone jest w dzielnicy Swojczycach. To niezwykle piękna kraina, gdyż znajduje się tylko kilka minut drogi od serca Wrocławia. Sama lokata mieszkaniowa o nazwie Olimpia Port to wykonana w drugiej poł. 2016 roku i jest złożona z 13 4 albo 5 kondygnacyjnych domów. Te z kolei zawierają dokładnie 352 śliczne lokale, z jakich roztacza się piękny krajobraz na Odrę. Należałoby także dołączyć, iż wszelakie budynki w zespole Olimpia Port mają kondygnacje piwniczne.

W przypadku, gdy musisz przestudiować taką problematykę także od innej strony, zobacz więcej szczegółów w serwisie (https://www.latkowski.pl/pl/oferta/), gdyż on także ją analizuje.

W nich także zaplanowano miejsca parkingowe dla mieszkańców Olimpia Port.


Osiedle Olimpia Port to najlepsze miejsce do osiedlenia sie ze swą familią, ponieważ kupując jedno z proponowanych lokali, nabywca kupuje nie wyłącznie kilka ścian, lecz bardzo wygodny lokal w niezwykle dobrej lokacji. W okolicy są przedszkola, markety i inne punkciki użyteczności publicznej. Nie ma także żadnego problemu z połączeniami komunikacyjnymi z innymi częściami Wrocławia.


Do Olimpia Port dociera kilka głównych linii autobusów miejskich oraz dwie tramwajowe. Miłośnicy uprawiania sportu również odnajdą tu nie lada atrakcję - jest to Ślęza. W pobliżu mieści się również klub kolarski.
2020-03-20 07:36:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.