Co to jest marketing video, kto mogłaby z niego korzystać i jaka spółka go może wykonać?

Czy wiesz jak w obecnych czasach przyciągnąć do proponowanych poprzez swą spółkę produktów lub usług uwagę jak największej grupy potencjalnych odbiorców? Należy nie tylko przykuć ich baczność, ale zatrzymać przy takiej reklamie, być może zdziwić a na pewno jakoś się wyróżnić.
Jak zatem myślisz, czy profesjonalna reklama powinna posiadać formę tekstu? Graficzną? Fotografii? Dźwięku? Czy może wszystkie te wspomniane formy równocześnie? Tak, taki marketing video wydaje się być promocją idealną, gdyż, jeżeli tylko jest profesjonalnie wyprodukowana, mogłaby zawierać wszystkie konieczne składniki. Właściwa muzyka mogłaby przyciągnąć zainteresowanie, podobnie zresztą jak jakakolwiek animacja lub [go pro 8 black] przemawiająca do petenta kobieta, jakiej głos może dodatkowo zawierać tak zwany "call to action", czyli "wezwanie do akcji". W rzeczywistości okazują się być to takie frazy jak: "nie czekaj", "sprawdź to". Należałoby powiedzieć, iż taki marketing video to nie musi być od razu reklama jakiegoś produktu, to tak samo może być tylko prezentacja jakiejś firmy lub jakiejś oferowanej poprzez nią czynności.


Transcend RDP7
Twórca: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl


A kto mógłby zajmować się przygotowaniem takiego filmu? Okazuje się, że wcale nie muszą to być absolwenci kultowej łódzkiej szkoły filmowej, choć uzyskiwana tam znajomość tematu byłaby w bardzo znacznym stopniu użyteczna.
Jeżeli jednak nie posiadamy kontaktu do absolwentów wydziału reżyserii wspomnianej akademii, to zostaje nam kontakt do jakiekolwiek profesjonalnej agencji marketingowej. Jej kadrowicze doskonale wiedzą czym jest marketing video oraz jak tego typu materiał zrobić. To przecież właśnie ich praca.
2021-08-06 08:50:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.