Określony porządek a odrobina szaleństwa. Na wszystko jest odpowiednia pora, nie przesadzajmy jednak w żadną ze stron

Jaką postać przybrałby świat, który znamy, gdybyśmy nie myśleli o właściwym porządku, który powinien działać we wszystkich sferach. mowa tu tylko o porządki związane ze śmieciami, ale także opozostałe sfery. No bo jak mogłyby wyglądać urzędy, gdyby nie archiwizowało się dokumenty, albo nasze miasta, gdyby nie złomowanie aut czy kasacja pojazdów? Odnalezienie się w takim świecie byłoby rzeczą trudną i to w wielu aspektach. Trudno byłoby wygospodarować niezagospodarowanąprzestrzeń, zarówno w sferze prywatnej jak i publicznej.
Warto to zapamiętać, gdy nie będziemy mogli się zmobilizować do sprzątania czy generalnych porządków, podczas których na przykład będziemy segregować stare dokumenty. Być może nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale świat bez tych zasadbyłby dość chaotyczny. No tak, ktoś może pomyśleć - „szalony” czyli fajny, należy jednakże odróżnić tę definicję w odniesieniu do czegoś ciekawego i z iskrą, od spraw związanych z codziennym przestrzeganiem porządku. (Zobacz więcej informacji )

Może zainteresują ciebie także

Przerwa zimowa w sezonie 2015 - które sporty uprawiać i gdzie najkorzystniej będzie się udać.

uprawiając snowboard
Twórca: SkiStar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Należy oznajmić, że o zimowym wypoczynku naszych latorośli, my - rodzice, powinniśmy zastanowić się już latem. Nie jest możliwe, by nasze dzieci mogły w jednakowym natężeniu uprawiać wiele dyscyplin sportowych jeśli nie dysponujemy nieograniczonym czasem ani bezdennym workiem gotówki.


Zasady mają to do siebie, że charakteryzuje je tylko jedna grupa zagadnień: systematyczność i regularność.
złomowanie aut
Twórca: State Farm
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeśli bowiem szaleństwo pasuje jak ulałdo spontaniczności, tak właściwereguły najlepiej działająz regularnym i systematycznym działaniem. Jest to dosyć logiczne, gdyż zawsze coś szalonego, co może kojarzyć się z młodością i energią, będzie się kłóciło z regułami, które zawiera regulamin. Nie powinniśmy się jednak ograniczać, należy korzystać z życia, czyli być spontanicznym, ale jednakowoż musi pamiętać o regułach, które rządzą życiem. Więcej informacji


Nawet, gdy nie jesteśmy chętni, żeby po fajnejzabawiesprzątnąć mieszkanie kto za tym przepada), ale w przeciwnym razie stale będziemyotoczeni przez chaos. To jest więc normalna kolej rzeczy.

Na pewno zaciekawi Cię ta pomocna treść na przedstawiany wątek, zatem nie zwlekaj - kliknij tutaj i przeczytaj więcej na taki temat!

Trzeba jednakowoż przyznać, że czas szaleństwa i czas większej stabilizacji przypada na konkretny wiek. W dzieciństwie i młodości można się wyszaleć, a w okresie dorosłym większa stabilizacja.

Spodobały Ci się dane zawarte w tym tekście? Jeżeli tak, to bezpośrednio z tego źródła (http://jarecki-dpfserwis.pl/) możesz przejść do bardziej szczegółowych danych, które ukryte są w linku poniżej.

Choć pamiętajmy, nie popaść w skrajność, zawsze powinien być czas na jedno, jak i na drugie.
2019-12-01 07:19:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.