Sprzęty szpiegowskie dla normalnego użytkownika – długopis i zegarek z kamerą

Kamery nie służą wyłącznie do tworzenia filmów, jakie są potem emitowane w kinach nie mamy na myśli nawet kamery w telefonach komórkowych, kamerkach montowanych do kasków lub w autach. Chcemy poruszyć kompletnie, według nas temat – intrygują nas kamerki szpiegowskie.


zegarek szpiegowski
Twórca: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Niezawodna propozycja pomocy ze strony wyspecjalizowanego tłumacza

Chatka w lesie
Twórca: Travis Wise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Współcześnie profesjonalne usługi względem tłumaczenia cieszą się ogromnym powodzeniem na krajowym rynku. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, że na rynku dość wielu specjalistów proponuje swoje wsparcie z tego zakresu.


Czego wymagamy od tego rodzaju urządzenia? Oczywiście zachowania kompletnej dyskrecji. Wyzwanie jest dość wymagające, zwłaszcza kiedy zarazem obraz jak i dźwięk mają być nagrane w jakości HD. Dla mistrzów w dziedzinie szpiegowania nie jest to już żadnym wyzwaniem, gdyż tworzone są kamerki o rozmiarach nie większych niż pół centymetra, które posiadają możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości 1080p! Sprawdziliśmy jeden sklep detektywistyczny, aby sprawdzić do czego mamy możliwość wsadzić kamerkę oraz mikrofon wraz z pełnym pozostałym osprzętem. Dla ludzi interesu, którzy prowadzą mnóstwo rozmów powstał unikalny długopis z kamerą. Potrafi on nagrywać film o czasie trwania 70 minut wraz ze ścieżką dźwiękową w popularnym formacie AVI w w jakości fullHD na kartę pamięci o dowolnej pojemności.

Jeśli czytany tekst całkowicie Cię wciągnął, to kliknij na inny polecany wpis (https://www.a-pro.pl/sklep-elektryczny/), który też zawiera pokrewne informacje na opisywany temat.

Długopis nie różni się niczym od zwykłego…z zewnątrz, gdyż wewnątrz a w zasadzie w górnej części umieszczony jest port USB wraz z SD, natomiast dolna część dalej może być używana jako długopis. Kamerka zamontowana jest powyżej skuwki, tak by można było nagrywać z poziomu kieszeni w koszuli. W ofercie jest również zegarek szpiegowski z wmontowanym jedynie dyktafonem – idealny do rejestrowania rozmów biznesowych jak i tych sądowych rozpraw albo razem z kamerą do bardziej wymagających. Kamerka zaczyna nagrywanie po wciśnięciu przycisku na bocznej obudowie i ma możliwość nagrywania do 70 minut na pamięć wewnętrzną o łącznej pojemności 8 GB.


Niektóre modele posiadają wbudowane diody podczerwieni dzięki temu kamera będzie nagrywała obraz przy niewystarczającym świetle.


Urządzenia detektywistyczne nie muszą służyć jedynie do szpiegowania osób trzecich, lecz także gdy potrzebujemy w tajemnicy zarejestrować rozmowę biznesową lub chcemy mieć nagranie poświadczające o naszej niewinności.
2020-06-11 08:09:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.