Testowanie apek mobilnych oraz apek android - czyli, specjalista potrzebny od za chwilę

Kim bywa osoba testująca aplikacji mobilnych, czy też na androida i jakie ma on zadania? Jakiego typu są rodzaje strategii testowania owych apek? Czy każda osoba ma możliwość być testerem apek mobilnych, czy też na androida? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo wynajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!


Przeciwko pozorom testowanie aplikacji mobilnych, czy testowanie aplikacji android, nie jest tak łatwiutką sprawą, jakby się mogło wydawać.
Klimatyzacja w pokoju
Twórca: Yasna Communications
Podpatrzone na: Yasna Communications


testowanie aplikacji android
Twórca: Sweex
Podpatrzone na: Sweex


Z tego powodu właśnie istnieją stronki, które wspomnianymi zagadnieniami zajmują się profesjonalnie. z tego powodu tu powstaje pytanko: Czy każdy może być testerem? Odpowiedź zdaje się o jednym znaczeniu - przecież każdy, kto posiada androida, czy lubi najzwyczajniej w świecie korzystać z przeróżnych aplikacji na własnym telefoniku, z chęcią podejmie się tego zadania. Przecież z ochotą używa apek, prawda? Dlaczego nie miałby ich testować i zarobić? No cóż, takie myślenie posiada chyba co trzeci spośród nas. Jednak aby naprawdę zostać dobrym testerem, powinno się nie wyłącznie lubić dobrze znane apki, ale i orientować się w sprawkach technicznych z obszaru informatyki.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeżeli tak, to w najnowszej treści (https://www.a-pro.pl/hurtownia-elektryczna/) także odnajdziesz coś, co okaże się godne Twojej uwagi. Kliknij więc ten link!

Także jak można zauważyć, samiutkie chęci nie są wszystkim. Warto jednakże się z ta rzeczą zaznajomić, gdyż dobry tester jest w tej branży nie do ocenienia.


wyjątkową spojrzenie powinniśmy odwrócić na testowanie aplikacji android, które to rozdzielamy na badania automatyczne oraz testy manualne.
Automatyczne mamy możliwość podzielić dodatkowo na wirtualne JVM - przezywane inaczej testami lokalnymi, oraz takich, które wymagają użycia API Android, wewnątrz których wykorzystuje się badania instrumentalne.
2020-07-14 07:55:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.