Na świecie spotkać można coraz liczniejszą rzeszę ludzi aktywnych - sportowców, zagorzałych fotografów, backpackerów - i wszyscy oni używają pancernych telefonów

Jeśli żyjemy w metropolii i pracujemy w biurze, to nieczęsto dumamy o tym, żeby nasz telefon był niezwykle niepodatny na warunki atmosferyczne. Najczęściej zależy nam tylko na tym, żeby wyświetlacz naszego aparatu nie pękł, jeśli telefon spadnie nam na chodnik.
Jednak ludzie żyjący aktywnie i ci, którzy ciągle podróżują w ciężkich warunkach, zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby telefon był odporny niemal na wszystko.


telefon ip68
Twórca: leyla.a
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Słyszy się, że w sprzedaży są już telefony pancerne - odporne na wilgoć, kurz i upadki.

Jeśli intryguje Cię ten wpis, to bez ociągania kliknij tu oraz zobacz oprócz tego inny tak samo pasjonujący news sito do żwiru.

Mają one niezwykle solidną osłonę, latarkę, aparat oraz kamerę. Osoby, które dużo włóczą się po niezbadanych lądach, cenią również długo trzymającą baterię. Owe telefony znakuje się znakami IP67 lub IP68.

Te informacje pochłonęły Cię bez reszty? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej opaski silikonowe danych na pozostałych witrynach - znajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

Pierwsza liczba (od 1 do 6) oznacza pyłoszczelność, a ostatnia (od 1 do 8) oznacza odporność na strumień wody. Telefony IP67 były pierwszymi podejściami dla zaprojektowania telefonów odpornych na wszystko. Dzisiaj są w sprzedaży już choćby telefony IP68, które są normalnymi, choć umocnionymi, komórkami. Posiadają łączność z internetem i nawigację, a także przy ich użyciu możemy przeprowadzać wideokonferencje. Jest to szczególnie ważne dla tych ludzi, którzy piszą bloga i nagrywają filmiki, aby potem wrzucić je do internetu.
Jeżeli mnóstwo jeździsz po świecie lub uprawiasz ekstremalne sporty warto pomyśleć nad zakupem specjalnie zaprojektowanego, wytrzymałego telefonu na podróże.
2020-08-04 07:55:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.