Etui pancerne skonstruowane z odpornego, usztywnionego tworzywa

Telefony komórkowe w ciągu ostatniej dekady przeszły nieodwracalną metamorfozę. Współcześnie telefony stały się smartfonami i są w rzeczywistości małymi komputerami które mieszczą się w kieszeni spodni, czy torebki.
I tak, jak zwykłe komputery, mieszczą ogrom danych, jakie należy zabezpieczać przed wypływem, bądź kradzieżą.


Sprzęty dotykowe typu tablet są obsługiwane w dłoniach wobec tego w trakcie eksploatacji wzmaga się ryzyko ich przypadkowego upuszczenia. Rozwiązaniem tego kłopotu jest etui pancerne sporządzone z odpornego, usztywnionego surowca. Wzmacniana obudowa chroni, ale też umożliwia dostęp do ekranu i klawiszy.

Ten serwis www (http://www.zdrowie-dom.pl/28-powietrze), który zawiera dane na opisywany temat, jest niesamowicie genialny, lecz masz możliwość poznać odmienne wiadomości na ten temat, klikając tutaj.

Wodoodporny, porządny pancerz na telefon posiada także kolejną osłonę ekranu. Pomyślano również o takiej ochronie aparatu i lampy błyskowej, żeby nie hamować możliwości fotograficznych smartfonu. Co ważne, obudowa pozostała skonstruowana w taki sposób, że nie pogarsza jakości sygnału. Pancerne etui łączy ładny wygląd z najlepszą ochroną telefonu. Tak zabezpieczony aparat telefoniczny ma możliwość przeżyć nawet w przypadku, kiedy posiadacz jest entuzjastą sportów ekstremalnych. Użytkownicy posiadają do wyboru kilka opcjonalnych dodatków i odmian kolorystycznych, jak również komplet pozwalający na skomponowanie osobistej obudowy z różnokolorowych części.


sieć
Twórca: Altec Lansing


Przed kupnem najlepiej znaleźć takie etui, jakie określone jest dokładnie do własnego modelu. Należy również zwrócić uwagę na surowiec z jakiego pokrowiec został zbudowany.
W sprzedaży są pokrowce i etui sporządzone z różnych tworzyw, w pełnej palecie kolorów i wzorów, oraz przeznaczone wielu rodzajom telefonów komórkowych.
2022-09-15 07:36:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.