W jaki sposób wybrać sprawdzonego dewelopera?

Stawiając na kupno nowego mieszkania, należy wybrać dobrego dewelopera.


Powinniśmy sprawdzić, jak inwestor spełnia postanowienia ustawy deweloperskiej, czy pomaga klientom z formalnościami związanymi z kredytowaniem i co jest w stanie zaoferować oprócz samego mieszkania.
Od wyboru mieszkania do odbioru klucza prowadzi nieraz długa droga, stąd musimy przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość, a po drugie cierpliwie przeanalizować oferty deweloperów. Dobrze jest zapytać, co wymarzone mieszkanie wliczone ma w cenę, a za co trzeba będzie dopłacić, zlecając roboty brygadzie budowlanej.


Windows 7
Twórca: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting


Lampy w stylu glamour, czarne
Twórca: Nowodvorski Lighting
Podpatrzone na: Nowodvorski Lighting


Przy sprawdzaniu dewelopera, należy mieć na względzie jeszcze inne kwestie: pierwsza z nich dotyczy tego, jak dopomaga on swym klientom w ich staraniach o kredyt hipoteczny. Druga z kolei dotyczy wyboru dewelopera, jaki troszczy się o swego lokatora nie jedynie przed kupnem, lecz też po nim. Zakup mieszkania to duży wydatek, który przeważnie finansuje kredyt zaciągnięty na 20 lat. Dobrze również zwrócić uwagę na to, jak inwestor realizuje postanowienia deweloperskiej ustawy. Jej głównym celem jest podniesienie bezpieczeństwa prawnego osób kupujących nieruchomości. Nim ustawa deweloperska weszła w życie, niektórzy inwestorzy spełniali jej założenia, by zdobyć zaufanie klientów oraz zdobyć miano kompetentnej firmy. Dziś owe założenia są standardem, który narzuca litera prawa, stąd deweloperzy szukają innych atutów, ażeby się wyróżnić na rynku nieruchomości.
Jednymi z nich mogą być np. programy rabatowe jak też system pieczy posprzedażowej.

Wiedz, że możesz odnaleźć dane na przedstawiany temat, zatem kliknij w odnośnik i przeczytaj tu (http://www.gmsystem.pl/blog/ms-project/) wiadomości, które będą Ci konieczne.

Sprawdzonym deweloperem jest np. Archicom Wrocław opinie o tej firmie znajdziemy w internecie.
2021-12-26 07:22:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.