Jaką pralkę wybrać? Wyselekcjonuj idealną!

Frapujesz się, którą pralkę wybrać? Na początku musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: gdzie ją ustawisz (dla przykładu w kuchni czy też w umywalni)?


Od tego uzależniony będzie sposób ładowania i opcja zabudowy.


Biznes
Twórca: Butz.2013
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Pralki wolnostojące to największa grupa urządzeń o zróżnicowanych parametrach. Sprawdzą się zarówno w małych, jak także bardziej przestronnych wnętrzach. Jeżeli rozmyślasz o zakupie pralki do zabudowy (np. w ciągu szafek), uplanuj na nią miejsce w trakcie projektowania kuchni lub łazienki. Miej na względzie, że w wypadku modeli do zabudowy możemy wybierać tylko urządzenia pakowane od przodu. Urządzenia ładowane od góry potrzebują wolnej powierzchni na swobodne otworzenie pokrywy. Nim zadecydujesz, którą pralkę nabyć, dokładnie zmierz miejsce, w którym planujesz ją ustawić. Miej na uwadze, że pralka nie będzie ustawiona zaraz przy ścianie, ponieważ ma przyłącze wody zazwyczaj o długości 7 cm.


Pralka to jedno z najgłośniejszych sprzętów w domu.

Poszukujesz może następnych idei wiążących się z opisywanym w tym materiale tematem? Jest na to doskonała rada: kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej w serwisie.

Może wykonywać pracę, emitując raban na poziomie od 46 do 77 decybeli. O poziomie hałasu poinformuje Cię etykieta energetyczna pralki. Jeżeli masz w domku małe dziecko bądź włączasz pralkę w nocy i nie chcesz budzić domowników ani sąsiadów, wybierz pralkę o jak najniższym poziomie hałasu. Na pewno sprawdź dostępność zamiennych części. Jeśli chodzi o urządzenia Bosch części osiągalne są praktycznie w każdym większym mieście.


Może zainteresują ciebie także

Części przeznaczone do Opla oraz Hyundai - a więc, gdzie najlepiej poszukiwać pomocy

ekran w technologii LED
Twórca: Kārlis Dambrāns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Posiadasz samochód marki Opel lub Hyundai? Poszukujesz do niego części, jednak nie masz pojęcia w jakim miejscy oraz jakie są mniej więcej cenniki? Doskonale! Przeczytaj nasz artykuł, a zbliżymy Tobie te kwestie!


Jeśli nie ma masz w domku warunków do wysychania prania lub pierzesz bardzo często, pomyśl o zakupie pralko-suszarki. Owo urządzenie pozwala nie jedynie prać, lecz także suszyć ciuchy. Swym wyglądem przypomina tradycyjne pralki ładowane od przodu.
2020-12-25 10:39:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.