Co to jest szkło hartowane na telefon oraz w jaki sposób się je na monitor nakleja?

Komórka to wyśmienite narzędzie, które już jakiś czas wstecz rozpoczęło wypierać z rynku swojego protoplastę - telefon stacjonarny. Tego typu "komórka" jest wiele mniejsza i, nade wszystkim, ruchoma.
Można ją zatem włożyć do kieszeni oraz prowadzić konsultacje nawet jadąc autem czy też płynąc promem.


Od kilku wiosen funkcjonuje już nowocześniejsza wersja komórek, zatem tzw. smartfony. Odróżniają się one od standardowych komórek tym, iż mają obszerny monitor, za pomocą którego obsługuje się to urządzenie. Takowy, używając branżowego określenia, "dotyk" przynosi bardzo obszerne możliwości, ale to, co jest ich niezaprzeczalną zaletą, jest także równocześnie jego największą wadą. Taki duży monitor można by niechcący łatwo porysować lub nawet rozbić. Aby umniejszyć takie ryzyko, używa się specjalne szkło hartowane na telefon, zatem niezwykle cienką, ale jednocześnie niezwykle twardą szybkę, jaką przykleja się na monitor (oceń) smartfona. Przyznać należy, że nie daje ona 100% pewności bezpieczeństwa, ale w dużym szczeblu go wszakże ochrania. Należałoby także wspomnieć, iż takowe szkło nie jest kosztowne i każdy może sobie na nie pozwolić.


żarówki
Twórca: Yarvik
Podpatrzone na: Yarvik


SSD o pojemności 1,6TB
Twórca: silentworks.pl
Podpatrzone na: silentworks.pl


W pudełku z takim szkiełkiem jest zamieszczona instrukcja jego montowania, wszakże jest on bardzo łatwy.

Aby uzyskać więcej informacji na prezentowany tutaj wątek, polecam (http://www.c-l.pl/o-firmie) inne wciągające strony.

Po prostu należałoby oczyścić monitor dołączoną mokrą szmatką oraz wyczyścić ekran za sprawą następnej zawartej w pudle ściereczki.
Należałoby wspomnieć, że poprzednikiem takiego rozwiązania jak szkło hartowane na telefon jest znana wielu osobom folia na ekran. To właściwie prawie to samo, jednak, jak pamiętamy, "prawie" robi dużą różnicę. Omawiany towar jest realnym hartowanym szkiełkiem, jednak o bardzo małej grubości.
2020-07-24 07:45:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.